Kilka pytań do doświadczonych kolegów.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Xandar
Grupa Pomorze
Grupa Pomorze
Posty: 562
Rejestracja: czw lip 08, 2010 16:31
Lokalizacja: Trójmiasto

Kilka pytań do doświadczonych kolegów.

Post autor: Xandar » sob paź 01, 2011 18:03

Witam

Mam kilka pytań które mnie nurtują a dokładnych jednoznacznych informacji na forum znaleść nie mogę.

Otóż:

1. Jak można sprawdzić licznik ? tzn mój FIS jest zupełnie nieczytelny tzn. ma martwe piksele czasem odbija mu coś i zaczyna wyświetlać(ale i tak niepełne informacje) postanowiłem kupić nowy FIS wychaczyłem taki na allegro firmy VDO tylko problem w tym bo kontaktowałem się ze sprzedawcą że musiałbym sprawdzić jaki ja mam licznik i gdzie to sprawdzić ? nie znam się aż tak dobrze nie chce wyciągać licznika bo ponoć jest napisane z tyłu, a nie chce nic uszkodzić czy jest jakiś inny sposób ?

2. Podgrzewany fotel od strony kierowcy praktycznie "parzy" czy kłania się wymiana maty grzejącej ? jedni piszą ze tak inni że to tylko bezpiecznik kto wkońcu ma rację ?:P sęk w tym że same maty ciężko znaleść nawet na allegro w ASO złapałem się za głowę jak usłyszałem cene.

3. Korzystał ktoś z foli z allegro którą okleja się kokpit ? warte są ceny te folie ? mam miejscami monco porysowane plastiki kokpitu chciałbym je okleić tylko nie chce wyrzucać kasy w błoto. Chodzi głownie o folie Carbon 3M

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :)



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Kilka pytań do doświadczonych kolegów.

Post autor: wojtas46 » sob paź 01, 2011 18:18

Jakie masz zegary można sprawdzić vag-iem , lub wyciągnij licznik , operacja banalnie prosta nie da sie nic zepsuć. Co do mat , to chyba jest tam jakiś przekażnik , folie są generalnie na tak , nie są to jakies wielkie glajcary , poczytaj opinie o sprzedających



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 76 gości