Licznik golf 4

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Frycuzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 01, 2010 18:51

Licznik golf 4

Post autor: Frycuzaw » sob wrz 03, 2011 20:26

Witam wszystkich użytkowników ,mam problem z moim licznikiem ponieważ nie dziala kasowanie stanu kilometrów dziennych z tego co wiem jest to czeste.Moje pytanie polega na tym czy wie ktos jak to naprawic zastapic czyms mocniejszym zeby wytrzymalo dluzej, i jak rozebrac licznik bo z tego co znalazlem na necie to trzeba zlapac wskazówki i krecic w lewo ale nei wiem czy to prawda, i czy wogole trudno jest to zlozyc z powrotem z gory dziekuje za odpowiedz



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Licznik golf 4

Post autor: Haki » pn wrz 05, 2011 20:28

:bylo: poszukaj kolego


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Frycuzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 01, 2010 18:51

Licznik golf 4

Post autor: Frycuzaw » ndz wrz 11, 2011 20:20

Moze bylo ale nie moglem znalesc:( jednak sobie poradzilem przy odrobinie checi i umiejetnosci majsterkowicza udalo sie zrobic



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Licznik golf 4

Post autor: Qto » pn wrz 12, 2011 11:23

Frycuzaw pisze:Moze bylo ale nie moglem znalesc
pewnie dlatego regulamin mówi o precyzowaniu tematów :bajer: ...jeżeli wpisujesz w szukajkę "licznik golf 4" to może być ciężko znaleźć odpowiedni temat
Wskazówkami kręcisz i jednocześnie ciągniesz do siebie...później przy zakładaniu kręcąc w lewo ustawiasz je na swoim miejscu - czasami jest potrzebna poprawka, dlatego lepiej nie skręcać licznika tylko podłączyć i zobaczyć jak się wskazówki zachowają.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości