czujniki climatronic

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sargon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: sob cze 28, 2008 20:53
Lokalizacja: Żory

czujniki climatronic

Post autor: sargon » ndz mar 27, 2011 22:10

Witam!
Zalozylem climatronica do mojego variata mk3, zestaw kupiony za dobre pieniadze ale brakuje niestety czujnika naslonecznienia i termometru wewnetrznego - tego w kratce centralnej nawiewu z wentylatorkiem. Od kilku dobrych miesiecy staram sie kupic lecz bez skutku
jak tak dalej pojdzie to bede musial cos wykominowac w zamian
i teraz pytania:
- czy czujnik naslonecznienia podejdzie z jakiegos innego samochodu grupy vag - pomijam umocowanie chodzi tylko czy climatronic z mk3 bedzie kompatybilny np z czujnikiem naslonecznienia z mk4
- czy mozna zamiast termometra z wentylatorkiem zamontowac jakis inny, albo z innego samochodu grupy vag z climatronica albo np czy climatronik mk3 bedzie korzystal z czujnika temp. powietrza wlatujacego do puchy - tego plaskiego pod filtrem kabinowym. rozumiem ze bez wentylatora odczyt temp bedzie opozniony ale w takim wypadku climatronic wogole bedzie wiedzial jaka jest orientacyjna temp w kabinie.

wiosna idzie a z nia wyzsza temp i fajnie bybylo gdyby klima dzialala jak nalezy :)
z gory dzieki za pomoc!
pozdrawiam!


szczesliwy posiadacz VARIA(N)TA :)

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

czujniki climatronic

Post autor: grg474 » pn mar 28, 2011 09:58

sargon pisze:- czy czujnik naslonecznienia podejdzie z jakiegos innego samochodu grupy vag - pomijam umocowanie chodzi tylko czy climatronic z mk3 bedzie kompatybilny np z czujnikiem naslonecznienia z mk4
wg mnie tak - odezwij się na pw - może mam jakiś to ci wyślę to sobie sprawdzisz
sargon pisze:- czy mozna zamiast termometra z wentylatorkiem zamontowac jakis inny, albo z innego samochodu grupy vag z climatronica
moż z passata b3?


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
macbu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: pt lis 03, 2006 22:43
Lokalizacja: Oleśnica/Wrocław
Kontakt:

czujniki climatronic

Post autor: macbu » pt sie 12, 2011 14:24

też mialem ten problem. ale rozwiazałem go w ten sposób że zamontowałem czujnik temp. wew razem z wentylatorkiem powietrza od termotronica. i działało. ( mam cała ta krate środkową razem z potencjometrem ) wkońcu udało mi sie dorwac ta czesc od climatronika wiec jak chcesz moge za grosze ci oddac róznica jest tylko taka ze jedna wtyczka jest inna. ale wsio działa ilośc pinow sie zgadza ( w razie czego opisze ktory piin do czego ) co do czujnika nasłonecznienia mam od passata b4 myśle ze powinien działać. ( od mk 4 nie zadziała juz to ćwiczyłem ) podaj meila to wrzuce Ci fotke jak to wygląda ) tu nie moge jakos załadować


Macbu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości