odstraszacz kotów

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

odstraszacz kotów

Post autor: piotrusss89 » ndz kwie 03, 2011 08:58

Mam w domu psa i kota,jak wiadomo koty znaczą teren-polecam środek o nazwie"biter" płyn przeciwko obgryzaniu przedmiotów przez zwierzęta. Efekt zadowalający wystarczy po psikać raz na jakiś czas a żadne ze zwierząt nie będzie już chciało włazić na maskę..
http://allegro.pl/dr-seidel-biter-plyn- ... 40883.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

odstraszacz kotów

Post autor: matisim » pn kwie 04, 2011 20:22

ja mam ten sam problem tylko że kotek skacze sobie z balkonu na dach i często włącza sie przy tym alarm, czasem o 3 w nocy czasem o 6 na rano :kac: nie raz wychodząc z domu leży sobie na masce nawet sie nie boi, tylko spojrzy tak jakbym miał mu nie przeszkadzać.. jedyna rada :axe:



Awatar użytkownika
gąsior
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 22, 2011 18:54
Lokalizacja: szczecin

Re: odstraszacz kotów

Post autor: gąsior » pt cze 17, 2011 15:10

Mój sąsiad też miał taki problem, aż przyszły sobie nagle dwa wilczury i zeżarły dziada...



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

odstraszacz kotów

Post autor: ssarna1 » ndz cze 19, 2011 22:09

Może warto spróbować generatora ultradźwięków.


MK3 ADZ->AGU

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

odstraszacz kotów

Post autor: skaktus » pn cze 20, 2011 06:59

W wielu wypadkach to są koty, ale w dużej większości są to kuny z którymi nie idzie nic zrobić. Zeżrą ci kable i wszystko co jest w komorze, do tego zrobią tam sobie gniazdo i po ptokach.



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

odstraszacz kotów

Post autor: ssarna1 » pn cze 20, 2011 12:01

obecnie mówimy o kocie, nie o kunach czy innych ssakach.


MK3 ADZ->AGU

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

odstraszacz kotów

Post autor: skaktus » pn cze 20, 2011 18:55

Jeśli ktoś złapie kota na gorącym uczynku to fakt - mamy winowajcę. Większość widzi tylko efekt a nie widzi sprawcy i wówczas myśli - to na bank kot a w wielu wypadkach nie...Koty nie mają natury wicia gniazd i gryzienia kabli :P



ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

odstraszacz kotów

Post autor: ssarna1 » pn cze 20, 2011 20:42

temat jest o kocie, który wchodzi na maskę i może uszkodzić powłokę lakierniczą. O kablach nie było mowy :bajer:


MK3 ADZ->AGU

Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

odstraszacz kotów

Post autor: KamilP » czw cze 30, 2011 22:48

Raz mi kocur wlazł na maskę, i jak do niego podszedłem z zamiarem pogodnienia go, ten się poślizgnął i pazurami po masce przejechał parę razy.. :otepienie: Bo w zimię jak maskę otwierałem to norma była że sobie inna moja kotka na skrzyni biegów siedziała :bajer: A sposób na to? Trochę ciężko. Jak auto stoi na słońcu to maska sie nagrzewa, a koty do ciepła ciągnie. I często przy tym maskę pobrudzą albo co gorsza porysują, tak jak u mnie. Na szczęście aż tak mocno tego nie widać. A ciekawe jakby samochód w cieniu stawiać, czy też by te koty "ciągnęło" :P Bo mi sie wydaje że siadają na masce bo jest po prostu ciepła.

PS Mały offtop, szwagra znajomy kiedyś przewiózł swoją kurę w komorze silnikowej jakieś 20 km, potem maskę otwiera a tu jego kura.. Żywa :jezor: Nie wiem jak ona tam przejechała :P



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

odstraszacz kotów

Post autor: jhosef » pt lip 08, 2011 10:19

Ja mam koty od lat. I od lat siedza mi na autach. Jeszcze żadnego nie porysował. Wystarczy nie gonić to nie będzie uciekła z pazura. Po poprzednim właścicielu został mi odstraszacz pod maską. Taki podłączany do aku. Jakoś nie zauważyłem aby moim kotom przeszkadzał.
Haki pisze:1 - nie polecam - choć skuteczna w 100% - niechcący przejechać :popcorn:

2 - zwabić , złapać , i wywieźć -- ale nie blisko bo wróci :bigok:
:banghead:

Osobiście wstyd mi byłoby coś takiego napisać...



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

Re: odstraszacz kotów

Post autor: KamilP » pt lip 08, 2011 11:10

jhosef pisze:Ja mam koty od lat. I od lat siedza mi na autach. Jeszcze żadnego nie porysował. Wystarczy nie gonić to nie będzie uciekła z pazura. Po poprzednim właścicielu został mi odstraszacz pod maską. Taki podłączany do aku. Jakoś nie zauważyłem aby moim kotom przeszkadzał.
A właśnie że niekoniecznie. Mój jest taki głupi :grin: że sam się ześlizgnął i maskę porysował, na szczęście już prawie nic nie widać ale wkurzył mnie ;)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

odstraszacz kotów

Post autor: jhosef » pt lip 08, 2011 11:22

Z obserwacji zauważyłem, że umycie auta zwiększa 3 krotnie prawdopodobieństwo zastania kota na aucie. Na czystym lepiej się futro prezentuje :grin:



Awatar użytkownika
KamilP
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 2270
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:24
Lokalizacja: Okolice Radzynia Podlaskiego/Lublin

odstraszacz kotów

Post autor: KamilP » pt lip 08, 2011 13:27

Futro albo odbite łapki :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości