kompletne wygłuszenie wnętrza!

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
danielson10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: czw lis 18, 2010 21:02
Lokalizacja: Oświęcim

kompletne wygłuszenie wnętrza!

Post autor: danielson10 » czw maja 19, 2011 15:47

Zacznę od tego iż przymierzam sie pomalu do kompletnego wygluszenia wozu, mianowicie podłoga, podsufitka, przegroda silnika, drzwi, bagażnik
Mam prośbę do wszystkich którzy mogą coś o tym powiedzieć, dodać coś od siebie tzn np jakiś link ze zdjęciami, itp

wczoraj dla sproby próbowałem zdjąć tapicerkę drzwi, i w tym momencie miałem problem, wyciągnąłem wszystkie spinki a jak zdjąć tapicerkę całkowicie skoro blokuje ja korbka od otwierania szyby ...? nie szarpałem się zbytnio żeby nic nie urwać jak i nie znalazłem sposobu na to jak zdjąć ta korbkę.. może ktoś wytłumaczyć jak to zrobić?

Bardzo proszę o zdjęcia, porady linki, wszystko co może pomoc w tym przedsięwzięciu :)



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: kompletne wygłuszenie wnętrza!

Post autor: matiz_1990 » czw maja 19, 2011 16:47

Tu masz temat o wygłuszaniu drzwi http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787... Było wszystko na ten temat napisane już na forum, a tą korbkę zdejmujesz poprzez przesunięcie tego pierścienia do góry lub na dół na dół zależy jak się ustawi, a przesunięcie może być nawet w bok bo jak pisze zależy jak się ta korbka ustawi i wtedy sama schodzi.


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
danielson10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: czw lis 18, 2010 21:02
Lokalizacja: Oświęcim

kompletne wygłuszenie wnętrza!

Post autor: danielson10 » czw maja 19, 2011 21:09

dzieki,
wydaje sie byc nie latwa sprawa wytlumienie przegrody silnika, prosze o jakies wskazowki linki itp
wszystko sie przyda



Awatar użytkownika
danielson10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: czw lis 18, 2010 21:02
Lokalizacja: Oświęcim

kompletne wygłuszenie wnętrza!

Post autor: danielson10 » pn maja 23, 2011 23:56

to jak pomoze ktos?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości