problem z licznikiem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

qubaxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob lip 24, 2010 15:52

problem z licznikiem

Post autor: qubaxxx » pn maja 16, 2011 18:59

Witam mam problem z licznikiem , wyglada on tak ze pokazuje wiecej o 20 km/h ( indeks 950 ) , wiec postanowilem wlozyc inny z indekstem 975 i ten pokazuje o 10 za duzo , idze to jeszcze przezyc ale niestety ma jakies zadkospotykane kostki i jedynie co moge podpiac to linke , i teraz mam jescze male pytanie czy da rade przylutowac kable bezposrednio do tej tasmy ?? bo ten licznik nie ma zakonczen metalowymi koncowkami lecz tasma taka jak idze przez caly licznik , licznik ten ma na samej gorze ekonomizer ale wskazowkowt a z tylu licznika wychodzi jakas dysza to pewnie koncow do podlaczenia tego eko. Prosze o jakas dobra rade co zrobic


[_____]====(\X/)====[_____]

Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

problem z licznikiem

Post autor: marcinek84 » pn maja 16, 2011 19:27

Możesz przełożyć sam wskaźnik prędkości :) pasuję bo chyba masz 2 licznik od Passata, kupiłem taki kiedyś żeby mieć obrotomierz. Ale warto jeszcze sprawdzić czy ktoś wskazówki nie założył źle, wyjmujesz drogomierz i przekładasz wskazówkę przez ten drucik jak wskazówka pokazuje na kreskę to ok. jak nie to trzeba ja zdjąć i ustawić poprawnie lub jak nie to zostaję tryb w skrzyni, u mnie ktoś skrzynie zmienił a trybu nie i miałem przekłamanie chyba z 10km


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

problem z licznikiem

Post autor: Johnatan » pn maja 16, 2011 21:23

ideks 935 i 950 ma takie przełożenie że tego nie odczujesz. Wiec w temacie sprawnych wskaźników, jest to nie możliwe że przekłamuje o 20km/h. Moim skromnym zdaniem we wskaźnikach było grzebane. Jest źle wyregulowana wskazówka ( gdy przełożysz wskazówke pod pręcik, ponizej 20km/h musi opaść na CECHE, punkt) lub były wskazówki malowane i są za ciężkie, lub wskazówki nie są od tych indeksów. Czy można lutować do pinu wlepionego do taśmy? Nie. taśma od razy sie spoli i ucieknie. Chyba że w kości, dość daleko od foli. PRzerzuciałem w kościach mase i wyszło. Pozdro.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

qubaxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob lip 24, 2010 15:52

problem z licznikiem

Post autor: qubaxxx » pn maja 16, 2011 23:36

po napisaniu tego tematu , pobawilem sie i udalo mi sie prawie ustawic ze jest ok w tym liczniku co ma indeks 950 ale bardziej mi zalezy na tym co ma 975 bo on ma zegarek i licznik tzw dzienny. a tamten nie ma i wogole cos ma nie tak z kilmetrami bo za malo nalicza no i co jakis czas sie zacina w sensie ze jade a wogole nie nalicza metrow

edit

Dzieki stary jednak ten licznik jest tak jak pisales od passat b2
znalazlem gdzies w necie zdjecie pogladowe , wlasnie potrzebuje pod takie wtyki kostki wraz z kawalkiem instalacji

Obrazek


[_____]====(\X/)====[_____]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości