Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LeadPCT-V.A.G
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pt sie 13, 2010 13:24
Lokalizacja: Trzcianka

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: LeadPCT-V.A.G » czw mar 10, 2011 23:41

estek1988, dziękować ;) szkoda że dla innych to wstyd że włożyłem do golfa deche z tolka ;]



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: Johnatan » pt mar 11, 2011 01:31

Moim skromnym zdaniem deska mk2 jest ładniejsza. Uwage mam tylko do kierownicy. Jak masz juz mix golfa z seatem, to mk3 juz do tego nie mieszaj :)


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
LeadPCT-V.A.G
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pt sie 13, 2010 13:24
Lokalizacja: Trzcianka

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: LeadPCT-V.A.G » pt mar 11, 2011 01:37

kiera jest przejściowa ;) ładniejsza niż była bynajmniej ;) z czasem trafi tam jakieś MOMO lub coś podobnego ;)

o gustach już nie dyskutujmy bo to temat rzeka ... ;)

ważne by docenić prace włożoną w autko ;)

ja staram się zrobić środek pod siebie tak żeby było ładnie , wygodnie i przejrzysto ;)



Gingers

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: Gingers » sob mar 12, 2011 22:28

ale zescie sie chlopaka czepili , decha wyglada calkiem spoko , jak dla mnie to tylko ladnie wykonczyc przy slupkach i bedzie cacy :bigok: lapesze to niz malowanie deski na rozne kolory :panna: a pozatym seat to tez vag wiec nie wiem o co chodzi jak ludzie dokladki z toledo do MK3 wkladaja to kazdy sie jara bo cos nowego a tutaj tylko krytka :panna:



Awatar użytkownika
LeadPCT-V.A.G
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pt sie 13, 2010 13:24
Lokalizacja: Trzcianka

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: LeadPCT-V.A.G » sob mar 12, 2011 22:31

gingers99, widzisz taka polska ... jak wkładali dechy od mk3 , mk4 czy ibizy to też wszystko było ok a że ktoś chciał coś nowego zrobić a nie kopiować od innych to już źle ...



jankes117
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt paź 08, 2010 21:21

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: jankes117 » pt maja 13, 2011 20:58

zajebiscie a deska wygląda, dużo zmian musiałeś robić ją wsadzając bo zastanawiam sie czy sam u siebie takiej nie zamontować i ile wszystko kosztowało?



Awatar użytkownika
LeadPCT-V.A.G
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pt sie 13, 2010 13:24
Lokalizacja: Trzcianka

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: LeadPCT-V.A.G » sob maja 14, 2011 01:53

jankes117, troszkę ciecia było żeby to spasować , nie zwróciłem dokładniejszej uwagi na nawiewy i słabo mi wieje jak już się z tym rozprawię napiszę jak sytuacja wygląda. do wymiany też są cięgna od sterowania nawiewem ( dmuchawa podłączona i działa ) gorzej jest z licznikiem trzeba zrobić nowy otwór na linkę i najlepiej dorwać licznik ze starego modelu gdzie nie było sterowania obrotami z kompa. problem też mam z dwoma kontrolkami ( woda i ciśnienie oleju) oczywiście do ogarnięcia no i wskaźnik paliwa jeszcze nie sprawdzony. Troszkę zabawy jest i jak dla mnie warto było. co do kosztów ja dałem za kompletną dechę z licznikiem nawiewami sterowaniem itp 200 zł .



Awatar użytkownika
Hankie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: śr paź 27, 2010 20:42
Lokalizacja: Stolica Kociewia
Auto: Mała czeska torpeda w kombi
Silnik: AZQ

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: Hankie » ndz maja 15, 2011 11:26

Patrząc na projekt zastanawiałem się właśnie jak rozwiążesz problem nawiewów, bo osobiście nie miałbym chyba pomysłów na budowanie tunelów ;), ale dopinguję.
Czytam wątek od początku i pomyślałem, że deska od starego Toledo jest bardziej kanciasta od 'trójkowej' i może to nawet ładniej wyglądać (pod względem ogólnego designu i estetyki, nie wyglądu samej deski).

Po początkowych fotach lekko zwątpiłem, ale na focie wnętrza - po poprawkach będzie super! Nie przejmuj się innymi, bo auto robisz dla siebie, różne deski ludzie wkładają, nawet z aut o kilkanaście lat młodszych i jeśli jest starannie nikt nie narzeka. Moim zdaniem lepszy własny (moim zdaniem tutaj trafiony) pomysł niż kolejne malowanie stali na pomarańczowo albo różowo... Nie bijcie, tylko moje zdanie.

Co do kiery ta trójkowa nie jest zła, wygląda neutralnie, ale nie wiem jakby wyglądała z mk2 w wersji ze wspomaganiem (4ry ramiona, kwadratowy środek). Jak dla mnie kiera od toledo przed liftem, bez airbaga sama w sobie jest żygliwa. Powodzenia!
Ostatnio zmieniony ndz maja 15, 2011 18:51 przez Hankie, łącznie zmieniany 1 raz.


mkIII [1Z] - cały ori, z kaseciakiem :)

Awatar użytkownika
ralphkoza
MAFIA PINGWINOWA
MAFIA PINGWINOWA
Posty: 175
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 12:18
Lokalizacja: Łaniec woj. OPOLSKIE

Swap Deski z Toledo 1 do Golfa Mk2

Post autor: ralphkoza » ndz maja 15, 2011 16:02

moim zdaniem jest gicior zawsze to co innego niż reszta
a zresztą jak komuś żal :ass: ściska to jego problem
czekam na dalsze postępy z prac


Obrazek
RED VW TRAKTOR
Nie pomoże KONI kupa jak kierowca :ass:
Im Wolniej Jedziesz Tym Dłużej Cie Widzą !!! :grin:
Ps.sorki za błędy nigdy nie byłem dobry z j.polskiego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości