Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kameh1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sty 17, 2008 11:50
Lokalizacja: Gruszów
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: kameh1 » wt maja 10, 2011 20:15

Witam, ostatnio musiałem wymienić szybę. Mechanik zakładał takie 2 małe plasticzki( po 1 na każda stronę) które wpina się na rogu maski tuż przy podszybiu w małe zaczepy w masce. Od strony kierowcy jego pomocnik najprawdopodobniej urwał jakiś z zaczepów i podczas mycia samochodu wypadł jeden. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ na odprowadzanie wody jednak bardzo mnie to irytuję. Próbuje znaleźć coś takiego na allegro ale nie wiem jak się to nazywa i gdzie mogę to znaleźć, niestety w mojej okolicy nie ma żadnego szrotu i jestem w kropce. Jeśli ktoś z forumowiczów wiedział by jak je znaleźć np. na allegro lub gdzie indziej byłbym wdzięczny. Pozdrawiam! :bigok:



Awatar użytkownika
sokol26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw sie 26, 2010 23:05
Lokalizacja: Głowno (łódzkie)
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: sokol26 » wt maja 10, 2011 21:01

może jakies foto... chociaz pierwsze skojarzenie u mnie to zaczep od odplywu wody, spod podszybia, takie rzeczy często sie łamią, albo może zaczep od wężyka od spryskiwaczy... Trudno powiedziec, najlepiej gdybyś zrobił zdjęcie tego czegoś



kameh1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sty 17, 2008 11:50
Lokalizacja: Gruszów
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: kameh1 » wt maja 10, 2011 21:58

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oto kilka zdjęć robionych teraz telefonem ;/ bo niestety nic innego nie posiadam. Dwa przedstawiają stronę kierowcy tam gdzie brakuje plastiku, a jedno stronę pasażera tam gdzie on jest.Nie są one zbyt dobrej jakości ale może coś będziecie z nich wiedzieć.



Awatar użytkownika
sokol26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: czw sie 26, 2010 23:05
Lokalizacja: Głowno (łódzkie)
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: sokol26 » wt maja 10, 2011 23:12

szukałem troche na allegro i nic nieznalazlem, widze że od błotnika odchodzi... najlepszym wyjsciem bedzie przegrzebanie pobliskich szrotow, znajdziesz to czego szukasz i przy okazji zobaczysz jak to powinno byc zamocowane



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: Haki » wt maja 10, 2011 23:17

Jest to do dostania w ASO ... wiem , bo widziałem jak gość przede mną brał 8 sztuk ... niestety ceny nie pamiętam


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

kameh1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: czw sty 17, 2008 11:50
Lokalizacja: Gruszów
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: kameh1 » śr maja 11, 2011 00:53

Spoko montowanie tego to nie problem kuzyn też ma Mk4 a mieszka obok ;] Chodzi tylko o to gdzie to cholerstwo dostanę, cóż chyba czeka mnie wizyta w ASO :kac: Z tego co zauważyłem to ten plasticzek raczej ma odprowadzać wodę w specjalne do tego miejsce z podszybia. Dzięki za wszelkie info :okej:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Co to za plastik i gdzie mogę go kupić

Post autor: Qto » śr maja 11, 2011 15:00

1J0819447E - lewa strona
1J0819448E - prawa
cena...12,50zł w ASO



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości