rdza nad przednią szyba

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
paxstor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 15:26

rdza nad przednią szyba

Post autor: paxstor » pn kwie 25, 2011 13:27

Witam wszystkich forumowiczów :grin: mam mały problem a raczej takie pytanie, w moim golfiku III z 93r wyszła ruda nad przednią szyba i tak się zastanawiam ile by wzięli za zrobienie tego w zakładzie lakierniczym, dodam ze szybę raczej było by trzeba wyciągnąć a rdzy aż tak dużo nie ma może orientuje się ktoś z was ile by to kosztowało?? za odpowiedzi będę bardzo wdzięczny


Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

rdza nad przednią szyba

Post autor: skaktus » pn kwie 25, 2011 13:32

Koszt wyciągnięcia i włożenia szyby, do tego klej do szyb, to będzie około 200 zł, bynajmniej u mnie w zakładzie w mieście montaż szyby to około 100 - 150 zł. Do tego zjechanie rdzy itp to chyba z max 50 zł, zależnie ile rudej, w jakich miejscach itp.

Myślę że jesli dajesz to do zakładu to z 400 zł musisz się liczyć.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

rdza nad przednią szyba

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 25, 2011 22:44

ja to robiłem robocizna z szybą już z klejem stóweczkę a ceny czyszczenia i lakierowania sa tak różne że trudno przewidywać, może nawet 3 stówki starczy a może 5 być mało. Dochodzi koszt uszczelki nad szybę , zapewne masz starszego mk3 bez niej co własnie skutkuje korozją nad szybą od uderzeń kamyków.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
paxstor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 15:26

rdza nad przednią szyba

Post autor: paxstor » wt kwie 26, 2011 22:51

Aha dzięki panowie właśnie tak myślę to zrobić bo szkoda żeby rdza się rozeszła dalej, dopóki jest mało to lepiej, dzięki jeszcze raz i pozdrawiam


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości