problem z szyberdachem;/

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kosmita18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: czw sty 13, 2005 20:28
Lokalizacja: Ostrzeszow
Kontakt:

problem z szyberdachem;/

Post autor: kosmita18 » śr kwie 20, 2011 20:55

witam dzis mnie spotkala niemila sytuacja;/otóz;/
Szyberdach w moim mk3 chodzil idealnie do dzis jak otworzylem prawie na maxa.gdy go zamykalem on sie domknął do momentu gdy owiewka sie chowa wtedy stanął;/z powrotem do tyłu smiga jak i do przodu ale gdy dojdzie do zamkniecia owiewki,owiewka sie chowa i szyber staje,probowałem kluczykiem(korbką)i nic dalej niechce ruszyc,zostalo z 7cm do zamkniecia,silnik smiga wiec chyba to cos innego.Mial ktos taki przypadek?prosze o pomoc;/

Z gory dziekuje i pozdrawiam Damian.



qula
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn paź 11, 2010 21:02

problem z szyberdachem;/

Post autor: qula » czw kwie 21, 2011 14:42

Siema, mam podobny problem tyle że ja w zimę otworzyłem znaczy uchyliłem szyberdach i już się nie zamknął silniczek chodzi, ale szyber sie nie zamyka tak samo korbką nic zupełnie :/. Dziś zdjąłem podsufitkę ale tylko częściowo ponieważ nie potrafię zdjąc tych tylnych plastików. I tu moja prośba czy ktoś może mi albo dokladnie krok po kroczku powiedzieć jak zdjąć ten tylny plastik albo najlepiej jakaś fotoporada, od razu mówie znalazłem w google fotoporade tyle że tam już linki do zdjęć powygasały a opisane i tak słabo jest.



Awatar użytkownika
Szymeek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr lis 03, 2010 22:36
Lokalizacja: SWD

Re: problem z szyberdachem;/

Post autor: Szymeek » sob kwie 23, 2011 22:35

qula pisze:Siema, mam podobny problem tyle że ja w zimę otworzyłem znaczy uchyliłem szyberdach i już się nie zamknął silniczek chodzi, ale szyber sie nie zamyka tak samo korbką nic zupełnie :/. Dziś zdjąłem podsufitkę ale tylko częściowo ponieważ nie potrafię zdjąc tych tylnych plastików. I tu moja prośba czy ktoś może mi albo dokladnie krok po kroczku powiedzieć jak zdjąć ten tylny plastik albo najlepiej jakaś fotoporada, od razu mówie znalazłem w google fotoporade tyle że tam już linki do zdjęć powygasały a opisane i tak słabo jest.
Musisz zdecydowanym ruchem pociągnąć te plastiki to wyskoczą Ci z zaczepów :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=525484" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tomcat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt sie 07, 2009 14:01
Lokalizacja: łódź

problem z szyberdachem;/

Post autor: Tomcat » pt kwie 29, 2011 18:29

dokładnie trza mocno ciągnąć:) dzwięk przy odpinaniu tych zaczepów bedzie podobny do lamania plastiku ale nic sie nie boj. no chyba ze masz pudziana siłe:)


VWszystko bedzie latało:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości