Porysowana boczna szyba

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
spaykee_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 22, 2010 22:12
Lokalizacja: Jaworzno

Porysowana boczna szyba

Post autor: spaykee_ » ndz kwie 17, 2011 11:39

Witam! Opadła mi szyba od strony kierowcy, nie świadomy zagrożenia :) spróbowałem wyciągnąć do góry na siłę, z trudem poszła ale niestety pociągła ze sobą dwie rysy na całej długości. Czasu nie cofnę przez głupotę, pytanie da się coś z tym zrobić poza wymianą ? Chciałbym to chociaż jakoś z niwelować żeby nie rzucało się w oczy, może polecicie zrobić coś we własnym zakresie ewentualnie czy warsztaty od autoszyb rozwiązują takie przypadki, uderzenia od kamieni do zrobienia, a coś takiego ? Wiem że hartowana szyba komplikuje sprawe, jakie koszty. Pozdrawiam


Paweł

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Porysowana boczna szyba

Post autor: Rafał 21 » ndz kwie 17, 2011 12:42

spaykee_ pisze:Wiem że hartowana szyba komplikuje sprawe, jakie koszty.
Sądzę że taniej wymienić szybę , niż stosować jakies specyfiki które w ostateczności nie przyniosą oczekiwanego efektu .. Słyszałem o firmie na forum motocyklowym, ale jaki efekt i koszty to nikt sie nie wypowiadał :P http://www.motiveglass.pl/kontakt.php" onclick="window.open(this.href);return false; Twój wybór!!!


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

michao
...
...
Posty: 446
Rejestracja: wt paź 21, 2008 11:34
Lokalizacja: Lubelskie

Porysowana boczna szyba

Post autor: michao » ndz kwie 17, 2011 13:16

własnie latwiej wymienic szybe pelno tego z rozbitkow do wyboru do koloru



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Porysowana boczna szyba

Post autor: Haki » ndz kwie 17, 2011 14:30

Tlenek ceru + filc + dremelek .... i rys nie ma ale trzeba to robić umiejętnie ...

PS - jak pisali koledzy = szyby są tanie ( boczne ) więc kup używkę w dobrym stanie .


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
spaykee_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 22, 2010 22:12
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Porysowana boczna szyba

Post autor: spaykee_ » pn kwie 18, 2011 12:46

Dzięki koledzy za podpowiedż, wymiana na używkę w porządku tak jednak zrobię,(nowa krzyczą po 150zl) martwi mnie tylko że kiedyś przy sprzedaży przyjdzie się tłumaczyć dlaczego boczna szyba byłą wymieniona, dobrze zrobić może foto żeby mieć dowód że nie po jakiejś klepie. Pozdrawiam


Paweł

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Porysowana boczna szyba

Post autor: Rafał 21 » pn kwie 18, 2011 17:49

spaykee_ pisze: martwi mnie tylko że kiedyś przy sprzedaży przyjdzie się tłumaczyć dlaczego boczna szyba byłą wymieniona, dobrze zrobić może foto żeby mieć
Co tu do zamartwiania! zdjecie na twardym by nie zgineło , a szyba w kartonie w piwnicy :P Takie dowody nie do obalenia! :P


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości