Zaślepka zamka bagażnika w borze?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
endoen1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 22:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zaślepka zamka bagażnika w borze?

Post autor: endoen1 » śr kwie 13, 2011 19:05

Witam, pytanie jak w temacie, popsuł mi się centralny, wyjąłem bezpiecznik odpowiadający za jego działanie i działanie oświetlenia świateł, tak by móc jeździć i by aku się nie rozładowywał, kiedy świeci się lampka od drzwi non stop. Ten patent zmusza mnie jednak, do otwierania klapy bagażnika z kluczyka. Problem jest taki, że zamek ma jakby zaślepkę plastikową? nie idzie włożyć kluczyka, ani wyjąć tej zaślepki, próbowałem delikatnie podważyć, bez efektów. Zaślepka, może ją źle opisuje, może to po prostu zamek i ta plastikowa cześć w nim się zastały i nie dają włożyć kluczyka? tam gdzie powinien wchodzić kluczyk jest plastik, który go blokuje, proszę o porady. Szukałem na forum, ale bez rezultatów.



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Zaślepka zamka bagażnika w borze?

Post autor: guziolek » śr kwie 13, 2011 20:07

Pewnie się zasyfiło. Sól, woda i bród czynią w zamku cuda :? . Możesz próbować psiukać tam WD, albo czymś w ten deseń, a jak nie to wymontowanie zamka i wtedy dokładne wymycie benzyną chyba tylko zostaje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości