Passat B5 - luźny zawias / stuki drzwi kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Passat B5 - luźny zawias / stuki drzwi kierowcy

Post autor: Razal » pt mar 25, 2011 09:02

Przerobiłem już chyba wszystkie tematy forum... Od pewnego czasu słyszę na nierównościach stuki z okolic drzwi / zawiasów od strony kierowcy. Po przeszukaniu forum próbowalem dokręcić śrubę rozmiar 6 w górnym zawiasie (za taką czarną osłonką) - nie pomogło zbytnio. Zauważyłem też, że drzwi nie są luźne na pełnym otwarciu tylko na delikatnym uchyleniu, a luz jest bardzo wyczówalny w pozycji góra-dół. Poradźcie coś bo już nie wiem za co mam się zabrać w tych drzwiach. Da się jeszcze coś dokręcić? Czy to jest nie naprawialne? HELP. Z góry dzięki...


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Passat B5 - luźny zawias / stuki drzwi kierowcy

Post autor: grg474 » pt mar 25, 2011 11:47

Razal pisze: Poradźcie coś bo już nie wiem za co mam się zabrać w tych drzwiach
proste - wymień zawiasy bo skoro masz luz przy uchylonych drzwiach to wiadomo że tego nie naprawisz inaczej jak wymieniając


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości