Lampy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

AdamGti2.0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 14, 2011 11:55

Lampy

Post autor: AdamGti2.0 » ndz mar 20, 2011 16:05

Witam z góry przepraszam jeśli nie w tym dziale... Mam pytanko jetem posiadaczem Golfa 3 i ostatnio dorwałem za darmo lampy na przód i tył Od golfa 4 (soczewkowe ala xenon). Będę je miał w poniedziałek. Wiec teraz pytanko , jeśli mam je za darmo czy opłaca mi się przerabiać . Mocowania sam zrobię ale jeśli chodzi o przeróbki blachy to tylko na zakład bym musiał uderzać. Spotkał się ktoś z was z takim problemem. Z góry dziękuję ;) już niedługo zdjęcia pokażę mojego golfa po reaktywacji ;) Pozdrawiam



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Lampy

Post autor: skaktus » ndz mar 20, 2011 16:36

Poszukaj informacji o MK3 z frontem od MK4.

To czy ci się chce tak rzeźbić to już twoja decyzja. Po drugie, może to takiej przeróbki doczepić się ubezpieczyciel przy wypadku i nie wypłacić odszkodowania, nawet jeśli wina nie będzie po twojej stronie. Homologacja jest, ale reflektory nie są przystosowane do mk3 tylko mk4.



Awatar użytkownika
Warren.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 20:00
Lokalizacja: ZST
Silnik: AEB

Lampy

Post autor: Warren. » ndz mar 20, 2011 16:40

Nie opłaca się. Za dużo przeróbek.Jak chcesz koniecznie takie lampiszony, to kup sobie MK IV look.



AdamGti2.0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 14, 2011 11:55

Lampy

Post autor: AdamGti2.0 » ndz mar 20, 2011 16:47

yhm... no ok dzięki .. to sądze że te co dostane sprzedam na alledrogo i zainwestuję w lampy przystosowane do mk3 ;) dziękować ;) A tak pobocznie nie wiecie gdzie jest ten duży złom koło berlina. podobno dużo i tanio czesci można dostać a nikt nie chce sprzedać tej informacji ;) thx z góry...



Awatar użytkownika
juro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 15:32
Lokalizacja: Żębocin, KrakóVW
Kontakt:

Lampy

Post autor: juro » ndz mar 20, 2011 18:52

Sprzedaj te a kup lampy do mk3 ala mk4 wyglądają tak samo jak w czwórce a nie trzeba nic rzeźbić tylko zamontować jak oryginalne.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości