Z czego dopasować dywaniki do MK2

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

SiNi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: wt cze 30, 2009 09:34
Lokalizacja: prawie z Częstochowy

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: SiNi » ndz mar 06, 2011 21:50

Witam.

Żeby zadać poprawnie pytanie muszę troszkę przedstawić moją sytuację. Pracuję sobie w UK w takim miejscu, gdzie sporo dodatkowego wyposażenia samochodów ląduje w koszu (czasem i dywaniki). W Polsce moja golfinka ma niestety dywaniki w bardzo kiepskim stanie. Niedługo mam urlop, który spędzę w ojczyźnie, a bagaż do PL będę miał prawie pusty, więc stwierdziłem, że mogę coś zabrać do goferka by nie płacić za przewóz powietrza :grin: (taniej kupić bilet na samolot z bagażem w obie strony niż 2 bilety z bagażem w jedną stronę).

Niestety MK2 tutaj już ciężko zobaczyć, a jak już jest, to niestety marne szanse by miał dywaniki w dobrym stanie. Spory czas na forum mnie nie było i nie mogę znaleźć topicu :rozpacz:, w którym jeden forumowicz robił ładne dywaniki z logo forum. Z tego względu chciałem zapytać się czy ktoś wie z czego mogłyby pasować? Samochodziki są przeróżne, ale przytłaczająca większość młodsza niż MK2 (rówieśnicy i starsi bracia/siostry to już niezłe rarytasy), więc mam z czego wybierać. Liczę się z tym, że czasem może być ciężko dopasować przez kierownicę (tutaj wolą ją mieć po prawej stronie :grrr:), ale wielkiej tragedii nie powinno być. Na początek zawsze coś, a potem jak już wrócę na stałe do ojczyzny to się sprawi co trzeba. Fajnie jakby z mk3/4 pasowały (jakieś GTI by się znalazło :bigok: ), ale wątpię, stąd moje pytanie.

Za wszelkie odpowiedzi dziękuję bardzo.


Politycy są ludźmi nazbyt głupimi, aby można przewidywać ich postępki rozumowaniem - Stanisław Lem "Szpital Przemienienia"

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: Qto » pn mar 07, 2011 00:00

Może i z czegoś by dopasował te dywaniki żeby jakoś to wyglądało...ale z anglika może być ciężko :bajer:



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: Johnatan » pn mar 07, 2011 01:04

ze wszystkim bedzie ciezko..


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: Haki » wt mar 08, 2011 20:27

http://allegro.pl/gumowe-dywaniki-petex ... 30531.html" onclick="window.open(this.href);return false; może coś takiego ?


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

SiNi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: wt cze 30, 2009 09:34
Lokalizacja: prawie z Częstochowy

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: SiNi » wt mar 08, 2011 21:25

Hmm. Jakoś do mnie wyglądem nie przemawiają (jak mam kupować :jezor:), ale czy ktoś może wypowiedzieć się o ich jakości? W opisy na aukcjach średnio wierzę.


Politycy są ludźmi nazbyt głupimi, aby można przewidywać ich postępki rozumowaniem - Stanisław Lem "Szpital Przemienienia"

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: Haki » wt mar 08, 2011 23:50

To idzie na 1 montaż w fabryce -- więc mówi samo przez się ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

SiNi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: wt cze 30, 2009 09:34
Lokalizacja: prawie z Częstochowy

Z czego dopasować dywaniki do MK2

Post autor: SiNi » czw mar 10, 2011 22:14

Hmm. Pewnie zakupię, ale nie teraz bo "chude lata" (a dokładniej miesiące :grrr:) mnie dopadły. Gdyby cenka była nieco niższa to pewnie by już kaska do Polski leciała by dotarły do domu zanim się tam pojawię.
Chyba padnie na to, że wezmę jakiekolwiek, które na oko wejdą i będą dobrze wyglądać - i tak będą lepsze od tego co teraz w golfince leży.


Politycy są ludźmi nazbyt głupimi, aby można przewidywać ich postępki rozumowaniem - Stanisław Lem "Szpital Przemienienia"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 53 gości