Zawias dzielonej kanapy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kurzi5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 17:32
Lokalizacja: ZSZ

Zawias dzielonej kanapy

Post autor: kurzi5 » ndz lut 06, 2011 14:00

Witam,

Jak wygląda kwestia dostępności zawiasu oparcia tylnej kanapy? Chodzi o zawias, który jest przykręcany w miejscu dzielenia się kanapy. Pytam dlatego, że kupiłem komplet foteli a obecnie w samochodzie jest standardowa kanapa.

(Szukałem podobnego tematu ale lądowałem, w tematach o przekładaniu kanapy z MK4 do MK2 albo z MK3 do MK2 -> tam widziałem ten element ale chyba nikt nie musiał go dokupywać).



Awatar użytkownika
ROBIK1301
...
...
Posty: 375
Rejestracja: czw wrz 30, 2004 15:39
Lokalizacja: siedlce/bialystok
Kontakt:

Zawias dzielonej kanapy

Post autor: ROBIK1301 » ndz lut 13, 2011 18:00

mam gdzies taki zawias....


TDI THE BEST

kurzi5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 17:32
Lokalizacja: ZSZ

Zawias dzielonej kanapy

Post autor: kurzi5 » pn mar 07, 2011 22:05

Pisałem do kolegi ROBIK1301 na PM ale nie otrzymałem odpowiedzi w sprawie części. Podnoszę temat na wierzch, bo nadal potrzebuję tego zawiasu wraz ze śrubami mocującymi oraz dwóch śrub mocujących do siedziska z tyłu.

Jeśli moderator uzna to za stosowne to proszę o przeniesienie tematu do działu Giełda -> Kupię części.

Proszę o podawanie orientacyjnych cen wymienionych przeze mnie elementów. Mile widziane fotki...

EDIT:

Po wstępnym "dogadaniu się" wolałbym, żeby transakcja została dokonana za pośrednictwem Allegro.

Pozdrawiam,



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Zawias dzielonej kanapy

Post autor: Paweł Marek » pn mar 07, 2011 23:39

kurzi5, może nie będę przenosił, tylko napisz po prostu konkretnie nowy temat na giełdzie, w tym sa niepotrzebne posty na tamten dział. NIe wolisz jakiegoś szrotu odwiedzić? Zapewne wykręciłbyś to sobie za prawie darmo.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

kurzi5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 17:32
Lokalizacja: ZSZ

Zawias dzielonej kanapy

Post autor: kurzi5 » wt mar 08, 2011 00:19

EDIT:

Byłem na miejscowym szrocie i wczoraj gościu sprzedał całego golfa po dachowaniu... czyli lipton.



kurzi5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 17:32
Lokalizacja: ZSZ

Zawias dzielonej kanapy

Post autor: kurzi5 » sob mar 12, 2011 00:15

Sorry za post pod postem ale muszę wykonać lekki odkop:

Może ktoś mi powiedzieć, czy w hatchbacku i variancie były takie same mocowania oparcia? Jak sprawa wyglądała w kwestii Golf/Vento?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości