Rdza na drzwiach Passat B5 FL

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Rdza na drzwiach Passat B5 FL

Post autor: Itor » sob lut 19, 2011 19:30

Koledzy wyszla mi dziwna rdza na drzwiach, auto bezwypadkowe a jednak wylazlo...
jak to powstrzymac?
http://img593.imageshack.us/i/rdza1.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;


Kupie golfa II/JETTA 5D 1.6 lub 1.8 benzyna moze byc LPG. Kontakt na PW/GG 3897209. tel. 501 419 453

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Rdza na drzwiach Passat B5 FL

Post autor: skaktus » sob lut 19, 2011 19:57

Czy bezwypadkowe to nigdy nie możesz być pewien. Jeśli kupujesz z 2 ręki śmiem twierdzić że 60-70% sprzedawców ukrywa wiele wad technicznych auta.

Rdza jest w dość nieciekawym miejscu, możesz próbować zedrzeć wszystko co jest w okolicach rdzy aż dojdziesz do żywej blachy, ale mam pewne obawy że rdza też może być wewnątrz drzwi...Jeśli uda ci się wszystko dobrze oczyścić to potem podkład, lakier i koniec. Jeśli nie czujesz się na siłach, poszukaj drzwi z tego koloru, czasem wychodzi taniej niż malowanie.



Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Re: Rdza na drzwiach Passat B5 FL

Post autor: Itor » sob lut 19, 2011 19:59

skaktus pisze:Czy bezwypadkowe to nigdy nie możesz być pewien. Jeśli kupujesz z 2 ręki śmiem twierdzić że 60-70% sprzedawców ukrywa wiele wad technicznych auta.

Rdza jest w dość nieciekawym miejscu, możesz próbować zedrzeć wszystko co jest w okolicach rdzy aż dojdziesz do żywej blachy, ale mam pewne obawy że rdza też może być wewnątrz drzwi...Jeśli uda ci się wszystko dobrze oczyścić to potem podkład, lakier i koniec. Jeśli nie czujesz się na siłach, poszukaj drzwi z tego koloru, czasem wychodzi taniej niż malowanie.

no w sumie niby nie mozna byc pewnym ale nie wiem czy na tym aucie zostawilem 2 cm kwadratowe ktorych bym nie przebadal miernikiem lakieru:)


Kupie golfa II/JETTA 5D 1.6 lub 1.8 benzyna moze byc LPG. Kontakt na PW/GG 3897209. tel. 501 419 453

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości