siłowniki klapy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sobota1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 06, 2010 15:02
Lokalizacja: szczecin

siłowniki klapy

Post autor: sobota1 » pn lut 07, 2011 20:42

witam szanownych forumowiczów ...
zwracam sie do was z pytaniem o siłowniki klapy tylnej.Mianowicie czy sedan i variant maja takie same silowniki klapy czy sie rożnia czyms ?moze ktos by mogł to porownac zgodnie z etka...ja nie mam etki wiec nie mam jak porownac numerow katalogowych ...przy okazji moze ktos podesle linka do takiej etki...dziekuje za pomoc w tej materii :pub:sprawa bardzo pilna


Obrazek
viewtopic.php?f=88&t=316791" onclick="window.open(this.href);return false; moj strażak variat:)
http://vag-grupa.pl/viewtopic.php?t=37" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

siłowniki klapy

Post autor: stonefree » wt lut 08, 2011 23:05

w ETKA jest jeden krótszy 1H6 827 550 A hatchback i dłuższy 1H9 827 550A variant



Awatar użytkownika
sobota1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob lut 06, 2010 15:02
Lokalizacja: szczecin

siłowniki klapy

Post autor: sobota1 » śr lut 09, 2011 01:12

dziekuje za odpowiedz.... :pub: :rozpacz: :piwka: no to mam problem ....zamowilem juz takie od hatchbaka...jak sadze nie powinno byc wiekszego problemu zeby zamocowac ...roznica polegac bedzie chyba tylko na w roznicy wysokosci unoszenia klapy tak sadze....a moze sie myle ,okaze sie jak przyjda :?


Obrazek
viewtopic.php?f=88&t=316791" onclick="window.open(this.href);return false; moj strażak variat:)
http://vag-grupa.pl/viewtopic.php?t=37" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ralphkoza
MAFIA PINGWINOWA
MAFIA PINGWINOWA
Posty: 175
Rejestracja: ndz lip 04, 2010 12:18
Lokalizacja: Łaniec woj. OPOLSKIE

siłowniki klapy

Post autor: ralphkoza » śr lut 09, 2011 12:39

jak bybyły dłuższe to byś nie zamkną klape wiem bo prubowałem zarzucic z fiata uno różnica 1 cm i kaplica klapa sie nie domykała teraz dorwałem z sziroco i jest git


Obrazek
RED VW TRAKTOR
Nie pomoże KONI kupa jak kierowca :ass:
Im Wolniej Jedziesz Tym Dłużej Cie Widzą !!! :grin:
Ps.sorki za błędy nigdy nie byłem dobry z j.polskiego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości