stukajacy fotel golf IV

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

przemobed
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw lut 28, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

stukajacy fotel golf IV

Post autor: przemobed » wt lut 08, 2011 21:14

Witam,

Posiadam golf IV 1.8t fotele recaro. Problem jak w temacie. Od jakiegos czasu przy hamowaniu stuka mi fotel kierowcy. Wymienilem rolki nie pomoglo wszystkie sruby dokrecone. Przyczyna tkwi w prowadnicy (szynie) ktora jest wyrobiona. Moje pytanie brzmi czy zna ktos w warszawie tudziez okolicach kogos kto zajmuje sie regenreacja tego typu problemow? A moze ktos ma jakis pomysl jak to samemu zrobic?

Pozdrawiam,
Przemek



Awatar użytkownika
domino19140291
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: śr sty 07, 2009 01:22
Lokalizacja: Częstochowa

Re: stukajacy fotel golf IV

Post autor: domino19140291 » śr lut 09, 2011 00:27

Ostatnio tez walczyłem ze stukającymi fotelami przy hamowaniu i ruszaniu. Co sie okazało nie była to wina prowadnicy tylko bolca który zatrzymuje fotel. Po prostu za płytko wchodził on w podłużnicę z otworami i były luzy. Trzeba wyciagnąć spinkę metalową która trzyma obudowę tego bolca a następnie dopchnąć obudowę w kierunku podłużnicy i założyć spinkę. Warto też przymocować obudowę od linki zaraz za rączką jest taka szara wygięta obudowa. Ja przymocowałem ją opaską do obudowy siedziska chyba. Warto to zrobić bo ta obudowa po prostu się nie trzyma za dobrze i powoduje to też dodatkowe luzy na lince. Od tej pory jak się z tym uporałem już nie ma problemu ze stukającymi fotelami ( nie mam niestety zdjęć spodu fotela, wtedy było by łatwiej wytłumaczyć o co chodzi)



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

stukajacy fotel golf IV

Post autor: guziolek » śr lut 09, 2011 16:43

Czytaj ten temat i odnośniki w od niego
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=375978



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości