Spryskiwacze reflektorów z allegro+regulacja swiateł

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Spryskiwacze reflektorów z allegro+regulacja swiateł

Post autor: rafal0325 » pn sty 10, 2011 19:18

1.Czy takie spryskiwacze bedą Ok do golfa i czy one są juz z pompką i czy wystarczy je podłączyć to zbiorniczka z wycieraczek.
http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacz ... 23557.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacz ... 23574.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacz ... 23603.html" onclick="window.open(this.href);return false;

2.Jak wyglada regulacja swiateł oryginalnych w Golfie ja niestety mam zamienniki firmy TYC i niestety jak kręce do pewnego czasu pokrętłem od swiateł mijania to reguluje tylko to swiatlo ale w pewnym momencie zmienia również wysokość swiatło drogowe?



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Spryskiwacze reflektorów z allegro+regulacja swiateł

Post autor: skaktus » wt sty 11, 2011 12:34

Nie możesz ich podłączyć pod wycieraczki. Do tych spryskiwaczy musi być osobna pompka wysokociśnieniowa a nie zwykła. Jak dasz zwykła to spryskiwacze się nie uniosą.

Zamienniki TYC to jedne z najlepszych zamienników na rynku nie odbiegające jakością i wykonaniem od oryginałów. Światła drogowe i mijania masz połączone wewnątrz lampy więc regulując mijania automatycznie reguluje ci się długie. Jeśli światła nie chodzą równo tj skokowo, blokują się to albo masz źle założone silniki, albo masz źle wyregulowane reflektory - za bardzo skręcone śrubami regulacyjnymi - w prawo lub w lewo i wówczas wkład który zmienia położenie blokuje się w lampie.



pawullonn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: sob sie 22, 2009 17:56

Spryskiwacze reflektorów z allegro+regulacja swiateł

Post autor: pawullonn » wt sty 11, 2011 14:50

koledzy a te spryski można zamontować p&p?? Tzn wiem że muszę wyciąć dziury w zderzakach ale czy uchwyty w belce pod zderzakiem pasuja pod te spryski??



rafal0325
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: wt lis 23, 2010 19:37
Lokalizacja: Katowice

Re: Spryskiwacze reflektorów z allegro+regulacja swiateł

Post autor: rafal0325 » wt sty 11, 2011 15:07

skaktus pisze:Nie możesz ich podłączyć pod wycieraczki. Do tych spryskiwaczy musi być osobna pompka wysokociśnieniowa a nie zwykła. Jak dasz zwykła to spryskiwacze się nie uniosą.

Zamienniki TYC to jedne z najlepszych zamienników na rynku nie odbiegające jakością i wykonaniem od oryginałów. Światła drogowe i mijania masz połączone wewnątrz lampy więc regulując mijania automatycznie reguluje ci się długie. Jeśli światła nie chodzą równo tj skokowo, blokują się to albo masz źle założone silniki, albo masz źle wyregulowane reflektory - za bardzo skręcone śrubami regulacyjnymi - w prawo lub w lewo i wówczas wkład który zmienia położenie blokuje się w lampie.

Czyli ta co jest w zestawie powinna być Ok.
Tak mi napisał sprzedawca tych sprysków:
"Witam , do Golfa IV , najlepiej można dopasować spryskiwacze Model I , bo są najmniejsze a w Golfie jest mało miejsca w zderzaku , pompka ciśnieniowa jest tylko do spryskiwaczy reflektorów jako osobna druga pompka , pozdrawiam Tadeusz."



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Spryskiwacze reflektorów z allegro+regulacja swiateł

Post autor: skaktus » wt sty 11, 2011 15:22

Z tego co czytałem to ludzie pisali że można montować, ale nie wiem czy mieli dziury na spryski czy nie, czy poprostu w zderzaku są już na nie miejsca.

Co do sprysków - wiele one ci nie dadzą w nocy, jak masz uwalony reflektor od śniegu / piachu / błota to jedynie ręka i szmata. Już wielokrotnie widziałem spryski na reflektorze i po spryskaniu wcale super lepiej nie było. Najlepiej ma to rozwiązane Volvo - wycieraczki i jazda. Chyba że montujesz xenon, ale to i tak musisz wymienić reflektory które masz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości