fotele z golfa V lub VI do mk3

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

seboljeiv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt paź 07, 2008 23:54
Lokalizacja: wawa

fotele z golfa V lub VI do mk3

Post autor: seboljeiv » ndz sty 02, 2011 02:14

czy jest ktos na tym forum kto ma jakies pojecie czy to jakkolwiek zmiescilo by sie po przerobkach, spawaniu do trójeczki?

mam mozliowsc kupienia foteli skórzanych po okazyjnej cenie ze scirocco nowego lub golfa VI, sa tak piekne ze od razu bym bral ale jakos malo mozliwe mi sie to wydaje zeby sie zmiescily......:( a jak narazie nie mam mozliwosci ich pomierzenia:(((

mial ktos juz taki pomysl?



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: fotele z golfa V lub VI do mk3

Post autor: matiz_1990 » ndz sty 02, 2011 14:26

Jest na forum jak to zrobić. Kolega nawet foto poradę zrobił http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141784 :grin: Ale się dobrze zastanów nad tym czy warto, ponieważ powrotu do starych foteli po tej operacji niestety nie będzie, a poza tym śmiesznie to będzie wyglądać bo kanapy na tył chyba nie da się przełożyć więc z przodu piękna skóra, a z tyłu zwykła kanapa? Mi się to osobiście nie widzi i chyba lepiej jak piszą tam koledzy poszukać jakiś wypasionych foteli z mk3 niż bawić się w takie rzeźby:) Pozdrawiam!


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

seboljeiv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt paź 07, 2008 23:54
Lokalizacja: wawa

fotele z golfa V lub VI do mk3

Post autor: seboljeiv » ndz sty 02, 2011 15:02

matiz_1990, no ta porade to widzialem juz, ale jest o fotelach z mk4, a ja mam plana na fotele mk5/mk6 albo scirocco nowego.

ogolnie mam cale wnetrze oryginalnie w skorze popielatej ale przednie sa juz sfatygowane konkretnie , a obszycie jednego to okolo 1tys pln czyli w sumie 2 tysie za obszycie skora przednich foteli, a za 2 tysie mozna kupic wypasiony przod i tyl z np scirocco... i uwazam ze wcale by to glupio nie wygladalo jak cale wnetrze mam juz w skorze a 2 przednie fotele byly by wypasione ale troche o innym odcieniu........

zobaczcie jak wygladaja te fotele skorzane z mk5/6 scirocco...

przeciez jak bym cos takiego zrobil w swojej trojeczce to bym z niej nie wychodzil......
http://allegro.pl/vw-scirocco-kompletna ... 02298.html" onclick="window.open(this.href);return false;

dlatego pytam czy ktos mial albo ma jakakolwiek stycznosc z fotelami z mk5/6 scirocco zeby chociaz je pomierzyc????



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości