BASEN w golfie;/

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mckrabbit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:43
Lokalizacja: DGL

BASEN w golfie;/

Post autor: mckrabbit » pt lis 19, 2010 23:30

witam problem jest typu wodno narastającego... samochód stał 4 miesiące.. został wreszcie opłacony i zaczął jeździć... ale jesienna szaruga doprowadziła do tego ze trzeba jeździć w kaloszach :grrr: ... po stronie pasażera naciskając wykładzinę wodę przesącza mi się przez palce po stronie kierowcy jest mniej zauważalne to zjawisko... od dołu nie widać by była dziura.. korki sprawdzone .. wszystkie są i żaden nie cieknie.. jaka może być przyczyna tego podmakania.. <płynu nie ubywa> golf III 1.9tdi wersja 3D... :(

z góry :pub:



Awatar użytkownika
Engelbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: czw sty 08, 2009 01:41
Lokalizacja: Warszawa

BASEN w golfie;/

Post autor: Engelbert » sob lis 20, 2010 01:04

Szyber jest? Jak tak, to pewnie rurki przypchane i w ten sposób się wlewa.


VW

Awatar użytkownika
mckrabbit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:43
Lokalizacja: DGL

BASEN w golfie;/

Post autor: mckrabbit » sob lis 20, 2010 13:41

szyber jest ... w podszybjiu bylo blota lisci piachu po same wycieraczki... wyciagnalem to... ale jak wychodza te rurki z boku jak sie otworzy drzwi.. z nich jak poryszam leci bloto... a szyber elektryczny nie da sie otworzyc.. nawet imbusem;/



Awatar użytkownika
mckrabbit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:43
Lokalizacja: DGL

BASEN w golfie;/

Post autor: mckrabbit » wt lis 30, 2010 13:23

chyma mam przyczyne... nie szczelny szyber. kanaly pozapychane ... i co najgorsze :( dziura w podlodze za siedzeniami mniej wiecej po srodku auta... oddac to do jakiegos blacharza czy mozna zajac sie tym samemu?



Awatar użytkownika
POLUX888
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw lis 25, 2010 12:42
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: BASEN w golfie;/

Post autor: POLUX888 » ndz gru 05, 2010 12:29

mckrabbit pisze:chyma mam przyczyne... nie szczelny szyber. kanaly pozapychane ... i co najgorsze :( dziura w podlodze za siedzeniami mniej wiecej po srodku auta... oddac to do jakiegos blacharza czy mozna zajac sie tym samemu?
Akurat ja w swoim mk3 mam to samo:) , ale to wina spływów od szyber.Od pasażera cieknie na podłoge, na razie zatkałem prowizorycznie(kawałkiem torebki foliowej) i mam spokój bo odpływ od kierowcy działa i jest przeczyszczony:) A jakoś na wiosne pojade do autoszyb i uszczelnie go tam gdzie trzeba.


Festina lente!!
moja Lalunia:P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=440963" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam lampy Hella Black do MK3 ,

mxsebek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:09
Lokalizacja: Koszalin

BASEN w golfie;/

Post autor: mxsebek » ndz gru 05, 2010 13:00

Na szybko te dziurę możesz zakleić taśmą tekareską od wewnątrz i ewentualnie uszczelniaczem dekarskim od zewnątrz (oba materiały dobrze przylegają i się kleją, uszczelniacz to nawet na mokro nałożysz) ale nie zwalnia cię to z porządnego załatwienia sprawy.

Co do spływów z szybra maiłem to samo w moim MK3 (syf w rurkach zatykał je) do tego weżyk z jednej ze stron spadł z odpływu (tam przy dzwiach gdzie taka gumka jest)
i lało się do środka aż miło , jak nie możesz otworzyć szybra spróbuj sprężarka od strony słupka drzwi przedmuchać wężyk spływowy.


mxsebek

Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

BASEN w golfie;/

Post autor: Golfiarz MK2 » ndz gru 05, 2010 20:40

LInk do tematu: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=368135" onclick="window.open(this.href);return false; poczytaj może Ci pomoże, takie problemy ma wielu golfiarzy


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mckrabbit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:43
Lokalizacja: DGL

BASEN w golfie;/

Post autor: mckrabbit » pn sty 17, 2011 23:07

załatwiłem problem :D silikonem wokolo szyberka:D a szyny sa polamane <slyszelem ze waga w mk3>



Awatar użytkownika
Aeternus
Toporownia
Toporownia
Posty: 1753
Rejestracja: pt lut 06, 2009 14:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

BASEN w golfie;/

Post autor: Aeternus » wt lut 01, 2011 20:45

mckrabbit, kolego szyber zawsze bedzie przepuszczal jakies krople wody ale niemiaszki to rozwiazaly w ten sposob ze po szybrem masz taka plastikowa rynienke co odprowadza wode do kanalikow szybra jak sama nazwa wskazuje. przednie sie koncza w dzrzwiach i jesli tam sie wysunely z mocowan to jak kolega wyzej pisal bedzie sie ostro lalo do wnetrza. Wiec tak na prawde uszczelnianie szybra wookol nie bylo az takie potrzebne. Przerabialem to u siebie i wystarczy dobrze rzeczyscic i posprawdzac odplywy i bedzie dobrze. No chyba ze leje Ci sie przez uszczelke przedniej szyby to bedziesz musial okleic ja dookola.
a szyny sa polamane <slyszelem ze waga w mk3>
no niesety prowadnice w mk3 padaja jak muchy. Te po 95r sa niby lepsze.


Moja szara gadzina :D
viewtopic.php?f=88&t=358463 - SPRZEDANY :(

Obrazek

Nowy nabytek A6 C5 2.7 Bi_TURBO :)
viewtopic.php?f=91&t=557480

Awatar użytkownika
ukszens
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 15:56
Lokalizacja: ustka

BASEN w golfie;/

Post autor: ukszens » śr lut 02, 2011 23:04

ja tez zakleilem szyber sylikonem, wczesniej sprezarka przedmuchalem wezyki , okazalo sie ze sa one przerwane w polowie, czy jest jakas mozliwosc regeneracji tego elementu?



Awatar użytkownika
Aeternus
Toporownia
Toporownia
Posty: 1753
Rejestracja: pt lut 06, 2009 14:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

BASEN w golfie;/

Post autor: Aeternus » czw lut 03, 2011 01:28

ukszens, lepiej poszukaj nowych wezykow. W sklepach z artykulami sanitarnymi czy typu castorama powinienes znalesc. Nie oplaca sie latac skoro mozna dla pewnosci wymienic je na nowe i to za male pieniadze ;)


Moja szara gadzina :D
viewtopic.php?f=88&t=358463 - SPRZEDANY :(

Obrazek

Nowy nabytek A6 C5 2.7 Bi_TURBO :)
viewtopic.php?f=91&t=557480

Awatar użytkownika
ukszens
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 15:56
Lokalizacja: ustka

BASEN w golfie;/

Post autor: ukszens » czw lut 03, 2011 08:13

zdecydowanie tak zrobie, moze uda sie jakos tam dostac do tych odplywow



Awatar użytkownika
rogalkutno1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob paź 30, 2010 06:35
Lokalizacja: kutno

BASEN w golfie;/

Post autor: rogalkutno1 » ndz lut 27, 2011 08:38

mhy a ma ktoś jakies foto gdzie znajduje sie ten odpływ bo u siebie nie moge znalez. pozdro



Awatar użytkownika
mckrabbit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr paź 20, 2010 21:43
Lokalizacja: DGL

BASEN w golfie;/

Post autor: mckrabbit » pn lut 28, 2011 18:07

jutro wrzucę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości