woda z przodu i z tylu od strony pasazera

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

murphyto1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 20:29

woda z przodu i z tylu od strony pasazera

Post autor: murphyto1 » pn lis 15, 2010 12:20

mam problem z woda w aucie. w czasie deszczu nawet jak stoi wlewa sie ktoredys woda. prosze o pomoc w rozwiazaniu tego mokrego problemu. ktoredy moze sie wlewac? Auto posiada szyberdach, trzydrzwiowy. dziekuje i czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam Pawel



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

woda z przodu i z tylu od strony pasazera

Post autor: prezesik25 » pn lis 15, 2010 18:31

- zapchane wężyki odpływowe od rynienek szybra, wtedy woda leci po wewnętrznej stronie obudowy słupka - końcówki wężyków są widoczne po otwarciu drzwi między zawiasami, tylne widać po zdjęciu tylnego zderzaka
- niedoklejona przednia szyba lub rdza na zgrzewie blach w górnym narożniku szyby (pod osłoną przedniego słupka) - miałem to u siebie - woda leciała po plastiku słupka na skrzynkę bezpieczników
- niedoklejona folia dzieląca przestrzeń drzwi od tapicerki - woda leci z szyby po folii pod tapicerkę na zewnątrz i po wewnętrznym progu kapie na wycieraczkę lub podłogę

Pierwsza opcja wyciągnięta z forum, następne dwie z własnej autopsji.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Andrzej 65
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 07, 2010 17:27
Lokalizacja: Katowice

woda z przodu i z tylu od strony pasazera

Post autor: Andrzej 65 » wt lis 16, 2010 12:07

Jezeli masz zatkane przewody wokol szybra to ja zrobilem tak,kumpel obsluguje kompresor,pistolet do przedmuchiwania.
Uchyl sobie szyber,zaslon czyms otwor zeby ci syf nie lecial do srodka,bierzesz pistolet w lape i...przy zawiasach masz takie gumki jakby zagniecione w formie rurki wtykasz pistolet i powoli az do fulla dmuchasz w te gume,koncowka pistoletu wchodzi bez bolu mnie caly syf wpadl do auta :helm: robisz tak jedna i druga strone(jesli nie pojdzie probuj od gory jak otworzysz szyber bedziesz widzial oba otwory po bokach).
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie z tylu pod zderzakiem wystaja dwie rurki(plastik) ja dmuchalem od spodu bez zdejmowania zderzaka(syf znow w autku).
Zobaczysz ile starych lisci i blota tam sie uzbieralo,ale autko suche i niech tam sobie pada :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości