podgrzewane fotele na zwyklych matach 12v ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

seboljeiv
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt paź 07, 2008 23:54
Lokalizacja: wawa

podgrzewane fotele na zwyklych matach 12v ?

Post autor: seboljeiv » wt lis 02, 2010 01:01

co sadzicie o takim pomysle zeby kupic ze znanego portalu takie proste maty grzewcze na 12v?
http://allegro.pl/mata-podrzewana-grzew ... 67991.html" onclick="window.open(this.href);return false;

rozpruć je i ich wnętrzności wsadzić pod tapicerke fotela , poprowadzic ladnie kabelki gdzies pod tunelem srodkowym do zasilania, a na konsoli srodkowej(mam mk3) zrobić dwa zwykle przelaczniki on/off do włączania kierowcy i pasazera?

zda to egzamin, czy raczej nie bawić sie w takie grzane tyłki po taniości?????



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

podgrzewane fotele na zwyklych matach 12v ?

Post autor: yank » wt lis 02, 2010 05:59

szczerze wg mnie nie zda to egzaminu dlaczego ? maty tejze produkcji sa bardzo delikatn i łatwo bedzie cosik uszkodzić nie wspomne juz o rozprutych fotelach lipa wyjdzie ale to moja opinia zrobisz jak uwazasz :bajer:



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

podgrzewane fotele na zwyklych matach 12v ?

Post autor: Lipek81 » śr lis 03, 2010 11:28

O fotele bym się nie bał, bo tam nie trzeba nic pruć - tylko zdjąć tapicerkę. Natomiast mając już pewne doświadczenia z różnymi tanimi, chińskimi produktami bałbym się, że mata zostanie uszkodzona podczas takiego przeszczepu. Z drugiej strony cena nie jest za wysoka, więc nawet, jak coś pójdzie nie tak, to można to wywalić z foteli - jedynie trochę szkoda czasu poświęconego na instalację...




Awatar użytkownika
roger18sx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 352
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 00:00
Lokalizacja: sanok
Kontakt:

podgrzewane fotele na zwyklych matach 12v ?

Post autor: roger18sx » czw lis 04, 2010 23:13

ja juz próbowałem z takimi matami w moim mk3 bo mi sie w siedzeniach oryginalne przepaliły i nie miało to sensu. Lecz rok temu znalazłem na allegro nowe maty oryginalne z opla i je wmontowałem i dziala ladnie.


VW NA ZAWSZE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości