Wymiana szyby- jak odkleić sensor deszczu?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

neo226
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 20, 2010 18:55

Wymiana szyby- jak odkleić sensor deszczu?

Post autor: neo226 » śr paź 20, 2010 19:23

Witam, jestem nowy a to moj pierwszy post. Mam na imie Piotr, jestem szczęsliwym posiadaczem VW. Sprowadza mnie tu nastepujący problem: mam pękniętą przednią szybe w golfie która posiada sensor deszczu. chcialbym wymienic ta szybe ale nie wiem jak sie zabrac do tego sensora? czy mozna go jakos odkleic zeby nie uszkodzic żelu? czy za kazdym razem trzeba kupic nowy żel. w ogole gdzie kupic taki żel. Czy na nie oryginalniej szybie do golfa z miejscem na sensor bedzie taki sensor działał? Pozdrawiam kolegow i proszę o pomoc.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wymiana szyby- jak odkleić sensor deszczu?

Post autor: Haki » śr paź 20, 2010 23:31

neo226 pisze:Witam, jestem nowy a to moj pierwszy post. Mam na imie Piotr, jestem szczęsliwym posiadaczem VW. Sprowadza mnie tu nastepujący problem: mam pękniętą przednią szybe w golfie która posiada sensor deszczu. chcialbym wymienic ta szybe ale nie wiem jak sie zabrac do tego sensora? czy mozna go jakos odkleic zeby nie uszkodzic żelu? czy za kazdym razem trzeba kupic nowy żel. w ogole gdzie kupic taki żel. Czy na nie oryginalniej szybie do golfa z miejscem na sensor bedzie taki sensor działał? Pozdrawiam kolegow i proszę o pomoc.

Podejrzewam ,że sam tej nowej szyby wstawiał nie będziesz ... a dam sobie rękę uciąć :axe: ,że dobry fachman , ma sprzęt , którym już nie jeden sensorek wycinał i wklejał na nową szybę ... Kilka razy widziałem ,co mają w skrzynkach i jak wymieniają szyby .... to robiłem tylko duże :shock:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości