Nagrzewnica

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bingoracek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 23:14
Lokalizacja: Śląskie

Nagrzewnica

Post autor: bingoracek » czw wrz 30, 2010 23:30

Witam...Otuż mam taki problem,jadąc golfem 3 w deszczu zaczeło coś kapać od pasażera dokładnie od dmuchawy właczyłem dmuchawe bo szyby parowały,dmuchawa zaczeła lekko dmuchać po przyjechaniu 3 km do domu dmuchawa wogóle nie działa na każdym biegu nie działa co może być przyczyną zwarcie albo woda zalała dmuchawe?czeka mnie wymiana dmuchawy? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Nagrzewnica

Post autor: Haki » pt paź 01, 2010 02:06

To takie wróżenie z fusów kolego.
Sprawdź najpierw , czy wszystkie odpływy wody masz drożne i woda swobodnie nimi spływa.
Jeśli okaże się ,że jest ok ... to może i rzeczywiście być to problem nagrzewnicy ,,, ale wtedy zacząłby znikać Ci płyn w zbiorniczku , a tego nie napisałeś....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

bingoracek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: wt wrz 08, 2009 23:14
Lokalizacja: Śląskie

Re: Nagrzewnica

Post autor: bingoracek » pt paź 01, 2010 19:43

Haki pisze:To takie wróżenie z fusów kolego.
Sprawdź najpierw , czy wszystkie odpływy wody masz drożne i woda swobodnie nimi spływa.
Jeśli okaże się ,że jest ok ... to może i rzeczywiście być to problem nagrzewnicy ,,, ale wtedy zacząłby znikać Ci płyn w zbiorniczku , a tego nie napisałeś....

Kolego stan płynu w zbiorniczku jest ok i nic nie cieknie tylko dzis zajrzałęm pod dmuchawe od dolu jest taki kabelek czerwony i zółty odłączyłęm czerwony zaczynałm podpinać i odpinać i zaczeła coś dmuchała dmuchać co to może być??też jak przekręce kluczyk to tak jakby jakieś zwarcie było wskasówka od obrotomieża chodzi w góre i w dół Pozdrawiam...




Pomocy!!!!!!!!!!?



mrpain
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 04, 2010 08:20
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Nagrzewnica

Post autor: mrpain » śr paź 06, 2010 19:13

Sprawdz sobie odplyw ktory znajduje sie niedaleko filtru kabinowego.... Po otworzeniu klapy po lewej stronie pod szyba. Jesli jest zapchany to woda moze kapac na dmuchawe.



Awatar użytkownika
krisss.79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: wt mar 17, 2009 11:40
Lokalizacja: GRUNBERG- ZIELONA GORA

Nagrzewnica

Post autor: krisss.79 » śr paź 06, 2010 21:20

U mnie woda dostawala sie od stony filtra przeciwpylkowego,w plastiku podszybia nie mialem kilku wkretow i plastik odstawal od podszybia i woda dostawala sie pod plastik potem do filtra i dmuchawa na dywanik od strony pasaraza.Sprawdz czy pod nogami pasazera nie jest mokro,ja uszczelnilem podszybie czarnym silikonem i na razie jest spokoj :grin:


Zapraszam do ogladania mojej czerwonej strzaly
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=279221

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości