Dziwne brzęczenie w prawej cżęsci tapicerki golf III

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jimitg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 20:55

Dziwne brzęczenie w prawej cżęsci tapicerki golf III

Post autor: jimitg » ndz wrz 05, 2010 21:09

Witam wszystkich. Mam taki ciekawy problem w moim golf III posiadam w nim silnik 1.9 tDI jest on z 97 roku
Mam taki problem że jak kręce silnik tak od 1400- 1800 to mam taki dziwny dźwięk(takie brżęczące drgania) w prawej cżęsci tapicerki, tak jak by pod prawy air bagiem. Próbowałem już w czasei tych drgań dociskać tapicerkę i wszystkie jej elementy ale to nic nie dawało nawet myślałem że jest coś w schowku alee to dalej brżećzy. Prosze pomóżcie, ten dźwięk jest taki jak by jakaś kostka drgała. Czy jest tam coś takiego pod tym air bagiem? może miał koś już taki problem. to drganie już jest denerwujące :( :(



Awatar użytkownika
ArekFANVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt lis 10, 2009 11:44
Lokalizacja: google

Dziwne brzęczenie w prawej cżęsci tapicerki golf III

Post autor: ArekFANVW » śr wrz 08, 2010 11:37

Kolego sprawdż dobrze obudowe filtra powietrza to ona często powoduje drgania przenosząc je na bude i dajac własnie taki efekt.


Arkadiusz

jimitg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 20:55

Re: Dziwne brzęczenie w prawej cżęsci tapicerki golf III

Post autor: jimitg » śr wrz 08, 2010 13:58

Wielkięe dzięki za podpowiedź. Właśnie dziś też to odkryłem. Okazało się że nie obudowa, lecz rura plastikowa od filtra powietrza która idzie do kolektora obijała się o węze paliwowe i to takie brzęczenie powodowało.



Awatar użytkownika
ArekFANVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt lis 10, 2009 11:44
Lokalizacja: google

Dziwne brzęczenie w prawej cżęsci tapicerki golf III

Post autor: ArekFANVW » śr wrz 08, 2010 17:24

Nie ma sprawy u mnie było to samo. Szukałem i szukałem bo nikt nie umiał mi podpowiedzieć.Odkręć śrube od opaski która trzyma filtr paliwa i przekręć tak żeby rurki opierały się o kielich a rura od powietrza bedzie miala wtedy wolna przestrzeń.


Arkadiusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości