Fotel pasażera w GTi Edition - jak ruszyć

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Fotel pasażera w GTi Edition - jak ruszyć

Post autor: Gawior » pn sie 30, 2010 09:20

Witam. Moje auto to Mk3 GTi Edition 5d z fotelami Recaro ( składanymi ).
Od początku od kąd mam to auto ( z tym problemem już kupiłem ) nie da się przestawić fotela pasażera. Fotel jest przesunięty do przodu i jak chce siąść tam osoba granicy 170cm-180cm wzrostu, to kolanami wbija się w deskę rozdzielcza, bo nie da się fotela przesunąć do przodu (można opuścić fotel na regulacji góra-dół.

Ciężko jest w ogóle coś zrobić, bo od przodu bardzo mało jest miejsca, a z tyłu fotela nic nie widać.
Jak się siada na fotelu podnosi dźwignię do przesuwania i próbuje go przesunąć to czuć że się ruszają te tylne mocowania w prowadnicach ( tam gdzie są ślizgi i widać że tam się rusza ).

Gdzie i w czym może leżeć problem ? Podpowiedź ułatwiła bym może zrobienie czegoś z tym problemem, bo jak pisałem, od przodu nie bardzo idzie zobaczyć co jest tam grane tak fotel jest przesunięty do przodu i nie rusza ani w tył ani w przód.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Fotel pasażera w GTi Edition - jak ruszyć

Post autor: Gitner » pn sie 30, 2010 10:46

A dźwignia która odciąga blokadę działa poprawnie? Powinna odciagać bolec, wówczas mozna przesuwać fotel, może ktoś przed tobą wyjmował fotel i poźniej nie "połączył" ramienia od rączki z tym bolcem.


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Fotel pasażera w GTi Edition - jak ruszyć

Post autor: Gawior » wt sie 31, 2010 16:09

Problem rozwiązany.
Dźwignia działała poprawnie, ale zgięta była delikatnie ta szyna w fotelu z oczkami na ten bolec blokujący i ten bolec nie wchodził do końca.
Trzeba było wyjąć całą tą dźwignię i ten bolec. Wtedy fotel ruszył i po wyjęciu młotek w rękę, lekkie pod prostowanie szyny i gra gitara.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości