kokpit nad poduszką pasażera

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Thug77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 19:08
Lokalizacja: Kraków

kokpit nad poduszką pasażera

Post autor: Thug77 » czw sie 19, 2010 15:26

mam pytanko do posiadaczy V,otóż oglądałem ostatnio dla znajomego golfa V auto ogólnie bez zastrzeżeń,ale to co rzuciło mi się w oczy to jakby lekko wybrzuszony kokpit w miejscu poduszki pasażera(na około tak jakby zarys poduszki na samej górze kokpitu,środek w tym miejscu jest jest normalny)wygląda to mniej więcej tak jakby podeszło tam powietrze.Mogło to się stać od np słońca,taka wada V czy coś nie tak z poduszką(jest 10)? co sądzicie,spotkał się ktoś z czymś takim?(wcześniej widziałem takie rzeczy w kilku mk IV),i jak jest ze spryskiwaczami reflektorów? czytałem że wychodziły wersje bez ksenonów i spryskami(tak jest w tym aucie)



Awatar użytkownika
erikt65
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: sob gru 13, 2008 19:58
Lokalizacja: Podlaskie

Re: kokpit nad poduszką pasażera

Post autor: erikt65 » czw sie 19, 2010 19:48

Thug77 pisze:jak jest ze spryskiwaczami reflektorów? czytałem że wychodziły wersje bez ksenonów i spryskami(tak jest w tym aucie)
Spryskiwacze reflektorów tak jak piszesz wychodziły w autach bez ksenonów. Miałem spryski w MK4 i mam teraz Plusie a w żadnym nie ma ksenonów.



Awatar użytkownika
Thug77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 19:08
Lokalizacja: Kraków

Re: kokpit nad poduszką pasażera

Post autor: Thug77 » pt sie 20, 2010 12:02

Ok! w takim razie to już wyjaśnione tylko co teraz sądzić o tym kokpicie powiem szczerze że przyglądałem się już kilku V i nie widziałem żeby któryś miał tak wybrzuszoną tapicerkę jak w tym egzemplarzu,poduszek jest tak jak pisałem 10 i gasną.



Awatar użytkownika
erikt65
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: sob gru 13, 2008 19:58
Lokalizacja: Podlaskie

kokpit nad poduszką pasażera

Post autor: erikt65 » pt sie 20, 2010 21:38

No nie wiem co powiedzieć o tym kokpicie bo tego nie widziałem a to że gasną to nie zawsze oznacza że wszystko jest Ok



wanior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 10:08
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Golf VII Kombi

kokpit nad poduszką pasażera

Post autor: wanior » ndz sie 29, 2010 18:54

A może konsola była regenerowana i puścił klej w miejscu gdzie jest poduszka bo było szpachlowane lub podklejane aby wyrównać konsole do ponownego obicia. Pozdrawiam



wanior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 10:08
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Golf VII Kombi

kokpit nad poduszką pasażera

Post autor: wanior » ndz sie 29, 2010 18:59

A co do poduszek w Golfie V to jest ich maksymalnie 8 a nie 10 a jeśli ktoś posiada 10 to tylko napisów AIR BAG bo samych poduszek może mieć tylko 6 plus 2-kurtyny. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości