Wypadła blaszka pokrętła nawiewu.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

skory
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 23, 2008 01:42
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Wypadła blaszka pokrętła nawiewu.

Post autor: skory » sob sie 28, 2010 18:49

Witajcie. Ostatnio przytrafiło mi się, że po w wjechaniu dziurę przestał działać nawiew. Zacząłem kombinować z pokrętłem i okazało się, że jak się je kilka razy pociągnie do siebie i wciśnie to nawiew zaczyna działać. Poszperałem na forum i znalazłem tematy, w których radzicie żeby podgiąć blaszkę więc pewny siebie poszedłem do auta. Rozebrałem co potrzeba i kiedy zdejmowałem ostatni element to razem z nim wypadła blaszka od pokrętła. Próbowałem to jakoś zmontować ale za cholerę mi nie pasuje :grrr: No i teraz prośba o jakąś podpowiedź albo jeszcze lepiej jakby ktoś miał zdjęcie :hmm:
Zrobiłem fotkę jak to u mnie wygląda
Obrazek

a tu nieszczęsna blaszka
Obrazek



Awatar użytkownika
vib0vit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 30, 2009 01:02
Lokalizacja: Nowogard/ Szczecin
Kontakt:

Wypadła blaszka pokrętła nawiewu.

Post autor: vib0vit » czw paź 07, 2010 18:41

Miałem ten sam problem. Ułamał Ci się mały plastik blokujący blaszke przed wypadnieciem. Poradziłem sobie z tym w prosty sposób :) Mianowicie włozyłem ta blaszke na swoje miejsce , czyli tym dłuższym w strone otworu tak żeby opierał sie na poczatku i żeby odstawał na koncu a tym krótszym koncem zeby ślizgał sie po tym miedzianym łuku od środka . Nagrzana szpilke włozyłem zeby blokowała tą blaszke przez wypadnieciem i utrzymywała ja docisnietą do miedzianego łuku . Załączam zdjęcie które może cos Ci podpowie :) Nie mam programu graficznego zeby to zrobic dokładniej ( w pracy jestem ) Na zdjęciu zaznaczyłem na różowo szpilke która przebiłem przez pioniowe wypukłości czarnego plastiku. Powodzenia Obrazek



Awatar użytkownika
vib0vit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 30, 2009 01:02
Lokalizacja: Nowogard/ Szczecin
Kontakt:

Wypadła blaszka pokrętła nawiewu.

Post autor: vib0vit » czw paź 07, 2010 18:42

Link do obrazka http://img535.imageshack.us/i/image029maly11.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości