sprężyna pod fotelem kierowcy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

sprężyna pod fotelem kierowcy

Post autor: Rafał 21 » pn sie 16, 2010 18:14

pyra666 pisze:? interesuje mnie ten podstawowy fotel z wersji basis z regulacją wysokości
pyra666, był taki temat może i może jest!! Parę dni temu i ktoś usunął .. Ale w wyszukiwarce ciężko teraz cokolwiek znaleźć .Więc powtarzam to jeszcze raz jest to sprężyna wspomagąjaca unoszenie fotela góra/dół .Ale nie jest jedynym elementem , aby fotel z powodu jej wypadnięcia nie działał prawidłowo!! pewnie oberwały się zaczepy i należy spawać .Ale bez niej możesz spokojnie jeździć i będzie OK http://img520.imageshack.us/f/fotel.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

pyra666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: pn sie 16, 2010 00:16
Lokalizacja: Poznań

sprężyna pod fotelem kierowcy

Post autor: pyra666 » pn sie 16, 2010 20:13

Spoko, teraz wiem co jest grane, a masz może foto dokładnie jak to jest zamocowane?? wydaje mi się ze z zaczepem przy krawędzi fotela z przodu jest wsio ok, tylko nie wiem gdzie to dokładnie zaczepić w tym mechanizmie podnoszenia.

Ps zawsze zaczynam od szukajki :) i znalazłem już tutaj dużo ciekawych informacji.

Pozdro



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

sprężyna pod fotelem kierowcy

Post autor: Rafał 21 » wt sie 17, 2010 15:47

pyra666 pisze:a masz może foto dokładnie jak to jest zamocowane??
pyra666, kol. niestety nie mam ,zniechęciło mnie to wyciąganie i spawanie fotela!.. Ale może ty będziesz w tym bardziej wytrwały :P Wiec masz jeszcze jeden temat a w temacie kolejny jak należy zdemontować fotel wtyki itp. Ale na bank masz zerwany zaczep ,bo sama sprężyna się nie wypnie!! http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3941344" onclick="window.open(this.href);return false;


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

kozio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw paź 30, 2008 18:24
Lokalizacja: KRAŚNIK
Kontakt:

Re: sprężyna pod fotelem kierowcy

Post autor: kozio » śr sie 18, 2010 08:53

no witam u mnie to samo jest, niedawno wyleciala ta sprezyna, wiec wyciagnąlem fotel i okazalo sie ze urwal sie zaczep - niestety jedyne wyjscie to spawania ale to chyba za duzo pracy, a fotel i tak dziala poprawnie :-), na szczescie to w fotelu pasazera wiec az tak czesto nie jest uzywane regulacja wysokosci fotela...takze nie martw sie tylko jezdzij a jak bedzie problem to dopiero dzialaj..



szymszym
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 28, 2010 14:16
Lokalizacja: Lodz-Warszawa

sprężyna pod fotelem kierowcy

Post autor: szymszym » śr sie 18, 2010 16:24

Witam,

u mnie tez odpadla ta sprezyna - tez urwal sie zaczep. Fotel dziala jedynie jesli opuszczam go siedzac na nim opuszcza sie raczej gwaltownie. Ale ze i tak mam go opuszczonego maxymalnie (nie lubie siedziec jak na taborecie) to w niczym to nie przeszkadza :)


pozdrawiam, szym

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości