Przegnity Próg+Nadkole

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sanmiguel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 11, 2010 16:09

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: sanmiguel » śr sie 11, 2010 16:34

Witam,

Mam Golfa 3ke z 1994r. Co prawda nie mam możliwości pokazania zdjęć, ale mam pewien problem który już opisuje.

W miejscu w którym kończą się nadkola i zaczyna próg auto po prostu przegniło na wylot (chodzi mi o przód) i postępuje bardzo agresywnie w górę. Samochód pożyczyłem na rok mojej siostrze i jakoś tego nie zauważyła... :shock:

Potrzebuje rozwiązania nie aż tak bardzo kompleksowego. Czy jest możliwość wyciąć tą część przegniłą, zabezpieczyć i dać na to jakąś nakładkę z plastiku? Widziałem, że są takie dostępne na allegro, ale dotyczą one tylko i wyłącznie samych nadkoli (które swoją drogą też już zaczynają dostawać opryszczki). Tak więc, jest gdzieś opcja zakupu całej (pełnej) nakładki która dochodzi aż do dołu? Nie chce nic więcej robić, bo samochód długo jeździł już nie będzie. Kwestia tylko że mnie to w oczy kole :)

Pozdrawiam.



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: K@mil_mk3 » śr sie 11, 2010 16:54

sanmiguel pisze:W miejscu w którym kończą się nadkola i zaczyna próg auto po prostu przegniło na wylot

Nie kombinuj nic z plastikami poprostu wstaw reperaturke

http://allegro.pl/item1168543934_repera ... vento.html" onclick="window.open(this.href);return false;


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

guziklolek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 194
Rejestracja: pt lis 13, 2009 17:26
Lokalizacja: Gostynin

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: guziklolek » śr sie 11, 2010 18:19

też bym reperaturke wstawił i się nie bawił przynajmniej bedzie spokoj a wytniesz i zaraz pewnie znowu wyskoczy a podejrzewam ze pieniadze nie beda strasznie duze



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: K@mil_mk3 » śr sie 11, 2010 19:06

Samemu mozna sobie to wspawac jak ktos ma spawarke a pomalowac jak ktos nie ma kasy mozna nawet sprejem (nie polecam) ale zawsze to lepiej niz miec dziury... a najlepiej szukaj blotnik a w kolorze :) moze znajdziesz akurat taki sam a blotniki do golfa nie sa drogie :pub:


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

sanmiguel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 11, 2010 16:09

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: sanmiguel » czw sie 12, 2010 10:00

Ok, a jak te cuda się montuje? I dzięki za szybką odpowiedź Panowie! :)



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: K@mil_mk3 » czw sie 12, 2010 14:53

sanmiguel pisze:Ok, a jak te cuda się montuje? I

zdejmujesz listwe boczna z blotnka (ta krotka) bierzesz szlifierke obcinasz na srodku listwy tak aby obcieta blacha byla wielkosci reperaturki ... wstawiasz reperaturke, spawasz, konserwujesz, malujesz, zakladasz listwe i wtedy pod listwa bedzie spaw ale nie bedzie go widac bo ona bedzie go maskowała :)


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

sanmiguel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 11, 2010 16:09

Przegnity Próg+Nadkole

Post autor: sanmiguel » czw sie 12, 2010 15:10

Dzieki, dam znac jak mi poszlo :) Jeszcze teraz musze tylko zamowic ;+) Pozdrawiam! :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości