Po regeneracji maglownicy, bicie na kierownicy przy 100km/h?

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
nesill
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt mar 21, 2014 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Po regeneracji maglownicy, bicie na kierownicy przy 100km/h?

Post autor: nesill » czw maja 15, 2014 17:51

Witam, wczoraj odebrałem auto z regeneracji maglownicy w polecanym tutaj warsztacie http://maglownica-zawieszeniabialystok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;, zostawiłem im auto więc regenerowali oni magiel oraz go montowali, ogólnie robota bardzo dobra, pojechałem zgodnie z poleceniem na ustawienie geometrii, do Pana którego mi polecili, ustawił geometrie w mieście było wszystko okej. Dzisiaj wybrałem się na trasę i w przedziale 95-120 mam mocne bicie na kierownicy, po 120 ustaje. Koła były wyważane 2 miesiące temu i przed oddaniem do regeneracji nic się nie działo, jeździłem 100, 120 140 i nic.
Powiedzcie w czym może być problem, czy mam jechać tam gdzie wymieniali mi magiel czy do tego typa od geometrii.
Dodam, że miałem wcześniej końcówkę drążka kierowniczego po stronie kierowcy założoną od strony prawej zamiast lewej, co panowie wymienili przy wymianie maglownicy...
Opony mam nalewki ale tak jak pisałem wcześniej nie było z tym problemów dopiero po wymienia.



Awatar użytkownika
lukasc_n
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: sob paź 06, 2012 09:54
Lokalizacja: Cieszyn

Po regeneracji maglownicy, bicie na kierownicy przy 100km/h?

Post autor: lukasc_n » czw maja 15, 2014 18:33

Wymień końcówki drążków na nowe, powinno pomóc.



Awatar użytkownika
nesill
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt mar 21, 2014 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Po regeneracji maglownicy, bicie na kierownicy przy 100km/h?

Post autor: nesill » czw maja 15, 2014 20:06

Tylko, że właśnie z racji tego że miałem pomyloną końcówkę drążka z lewej strony wsadzona prawa końcówka to wymieniono mi ją na nową.



Awatar użytkownika
21Golfista21
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 717
Rejestracja: ndz lut 15, 2009 14:00
Lokalizacja: Strzelin

Po regeneracji maglownicy, bicie na kierownicy przy 100km/h?

Post autor: 21Golfista21 » czw maja 15, 2014 20:21

Możliwe że gdzieś ciężarek z koła odpadł, przyczyn może być kilka, zbieżność zrobiona hu...owo, zamień koła tył na przód i zobacz. Może być błoto na felgach naklejone.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=351409 nowy nabytek
to nie, że ja się boję prędkości to prędkość boi się mnie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości