Maglownica

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

fasola164
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr maja 22, 2013 15:24

Maglownica

Post autor: fasola164 » śr paź 16, 2013 20:57

Nie wiem który dział jest odpowiedzialny za to no ale napisze tutaj .. mam problem mam golfa mk3 20 jahre w benzynie i niestety zaczęła mi lecieć maglownica, więc kupiłem ja na szrocie i mówili tak, tak będzie pasować i nie leci , fakt faktem nie leci ale nie pasuje .. :banghead: spec mechanika dyplomowany gów*em twierdzi ze nie pasuje że niby jest za cienki lub za gruby ten czpień co wchodzi w uklad kierowniczy.. i teraz mam pytanie do was słyszałem ze są 2 rodaje maglownic albo ktoś mi kit wciskał.. na allegro szukałem a więc są ale kupie i znowu będzie nie ta? znacie może numer tej maglo albo czym podobne oznaczenie jej ? bo nie chce znowu kupić i być w plecy :-(



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Maglownica

Post autor: Paweł Marek » czw paź 17, 2013 23:34

są dwie marki poznasz po wyglądzie: karbowana albo gładka, a numer to musisz odczytać ze swojej starej bo przecież nie wiemy która była zamontowana w Twoim aucie. Może w ASO by ci powiedzieli po numerze nadwozia co powinieneś mieć ale nie jestem pewien.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości