Tuleje belki tylnej - problem z zamontowaniem.

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Tuleje belki tylnej - problem z zamontowaniem.

Post autor: Rafał 21 » wt mar 05, 2013 11:44

Witam ! koledzy pomóżcie jak te tuleje zamontować , bo to widocznie jakiś odpad lemfordera :-)

Zamieszczam fotki , mają całkiem poprzestawiane te punkty montażowe i na jednej jak i drugiej tulei .

Wzorując się na fotce wykonanej przez kol. Michał_1977 z foto porady :zaznaczył ten ząb i ten wypust kolorami kresek . Na tych tulejach sie tego nie da zrobić :banghead: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=370743" onclick="window.open(this.href);return false;
To jak je ustawić ? skoro znaki czyli te wypusty są zle zawulkanizowane . Olać ten znak/wypust i dać tym zębem na dół tak jak jest na zdjęciu nr.2 ?? Co o tym myślicie ? ta jedna z tulei no może by i była jest małe przesuniecie , ale ta z fotki nr.1 jest o 180* ?? przesuniecie
Obrazek Obrazek

Reg forum punkt 9 Moderator


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Rs2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 13:44

Tuleje belki tylnej - problem z zamontowaniem.

Post autor: Rs2 » wt mar 05, 2013 20:27

Nie wiem co to za produkcja tulejki ale ja bym zamontował to tak

czerwona linia prostopadle do podloza, zielone do jazdy i nie zwracać uwagi na zawulkanizowanie znaku z wycieciamia

Obrazek



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Tuleje belki tylnej - problem z zamontowaniem.

Post autor: Rafał 21 » wt mar 05, 2013 22:05

Rs2 pisze:Nie wiem co to za produkcja tulejki ale ja bym zamontował
Tuleja to lemforder 1j0501541c ale jakiś badziew

kolego w belce w otworze to jest pokazane w poradzie powyżej jak ona ma siedzieć tu zdjęcie . Obrazek

Tylko jak ja ustawie tym zębem na dół w otworze belki ,to na odwrotnej stronie tej tulei jest kołnierz z takim wycięciem niesymetrycznym widac to w poradzie gdzie kolega podkłada płaskownik w to miejsce przy wkładaniu . Bo u mnie pomijając te gumowe nadlewy zaznaczone czarną kropką[te znaki] .. To z odwrotnej strony tulei wycięcia w tej gumie w środku [ takie otwory ] będą całkiem w innych położeniach przestawione . A te wgłębienia jakieś znaczenie muszą mieć jeżeli są zrobione w tej tulei prawda? inaczej zwulkanizowane by były na całym obwodzie . :bajer:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Tuleje belki tylnej - problem z zamontowaniem.

Post autor: Rafał 21 » sob mar 09, 2013 10:35

Tuleje zamontowane :bajer: przestrzegam jednak przed zakupem wybrakowanych tulei na alledrogo pod nazwą lemforder .. Dobrze sprawdzić znaki przed zakupem by sie pokrywały i były na miejscu tam gdzie powinny po to one są


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14205
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Tuleje belki tylnej - problem z zamontowaniem.

Post autor: Michał_1977 » ndz mar 10, 2013 08:33

Rafał 21, szukajka gryzie?! :chytry:
Czy nie można było w tym temacie viewtopic.php?f=14&t=370743" onclick="window.open(this.href);return false; zapytać?
Rafał 21 pisze:To jak je ustawić ? skoro znaki czyli te wypusty są zle zawulkanizowane . Olać ten znak/wypust
Pkt.2 regulaminu forum.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości