Strzelanie amortyzatora MK4

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Smolus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 03, 2012 22:49

Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: Smolus » pt sty 04, 2013 22:07

Witam ostatnio wymienilem amortyzatory i odbujniki z jakies dwa miesiace temu i ostatnio zaladowalem samochod i lekko siadl nie do ziemi oczywiscie troche obciążenia w bagażniku noi teraz gdy wjade na dziure czy cos slychac stukot strzal cos jak by plastikowego lub jak by strzelala guma lewy tylni amor ma ten problem noi co to moze byc czy odbujnik strzelaja czy cos.. wkoncu amorek nowy.. teraz strzela bez obciazenia po jezdzie bo wiekszych dziurach np przez prog zwalniajacy



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: muszkatobiasz » pt sty 04, 2013 23:59

Sprawdz spreżyny czy któraś nie pękła!



Awatar użytkownika
michoswwy
...
...
Posty: 924
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 16:35
Lokalizacja: Wyszków

Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: michoswwy » sob sty 05, 2013 00:11

ja u siebie w mk4 miałem tak że jak skręciłem kołami i ruszałem to strzelało albo jak ostro skręciłem na zakręcie to też strzelało myślałem że łożysko mocowania amortyzatora na górze poszło ale rozebrałem i okazało się że sprężyna pękła na górnym zwoju wymieniłem sprężynę łożysko i poduszkę amora i wszystko OK jest.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: grandi » sob sty 05, 2013 00:29

sprawdz łożysko w kole l lub podnieś auto i poruszaj odbojnikiem


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Smolus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 03, 2012 22:49

Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: Smolus » sob sty 05, 2013 02:33

Hmm jak by pekla to czy samochod by nie opadl na tym amortyzatorze ? noi mozecie miec racje boo zauwazylem ze na zakretach bardziej nim zaczelo bujac noi mocniej chyba sciagac na lewo czyli hmm jakby mogl ktos na szybko odpisac czy moge jak by to byla naprawde peknieta sprezyna z tym jezdzic bo jutro musze przejechac akurat 120 km czy istnieje jakies niebezpieczenstwo ;d zagladalem na sprezyne i widac ze jest ok ruszalem ja na chama to lekko tam sie uginala nic wiecej nie widac zadnego pekniecia lecz plastik na amortyzatorze gdy nim ruszam i obija sie on o amortyzator wydaje podobny dzwiek wiec nie wiem czy to ten plastik strzela czy co



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: muszkatobiasz » sob sty 05, 2013 11:08

W sprezynie mógł peknac mały kawałek i może tego niewidać bez kanału , plastik też może szczelać . najlepiej rozbujać auto w dwie osoby i słuchać co szczela!



Awatar użytkownika
bo3ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pt paź 05, 2007 21:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: Strzelanie amortyzatora MK4

Post autor: bo3ek » pn lut 04, 2013 21:43

Ja mialem taki efekt jak balwanek na amorku pekl na dwie czesci i poprostu nadziurach podskakiwala czesc tego balwanka razem z plastikowa oslona.... nie wiem czy o to smo chodzi ale mialem wtedy taki typowo plastikowe pukanie stlumione. Balwanek na amorku pekl mi wlsnie po doladowaniu tylu :-)

Wysłane z mojego NEXO 3G


MóJ MK4 --->> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2215494#2215494

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 30 gości