wydech - nowy czy naprawiać

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MrMikeHunt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 20:21
Lokalizacja: Gdańsk

wydech - nowy czy naprawiać

Post autor: MrMikeHunt » pn lis 26, 2012 22:58

witam

Z cyklu "niekończąca się opowieść" - naprawy.

Mój tłumik grubym basowym głosem mówi już stanowcze PAPA.... przepaliło się złącze elastyczne, katalizator musi być już grubo nabity (307,000km) syfem oraz tłumik końcowy w środku też jest już poprzepalany.
Co do końcowego to kupię nowy.
Zastanawiam się jednak co do początkowego:
- czy dać do szpeca żeby wymienił złącze elastyczne (na nowe) i wywalił kata (zastępując go rurą)
-czy może nie bawić się w żadne spawanie (które też będzie kosztować) i kupić coś takiego:

http://allegro.pl/tlumik-katalizator-vw ... 11668.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PORADŹCIE drodzy towarzysze :pub:



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

wydech - nowy czy naprawiać

Post autor: art_2008_a_ » pn lis 26, 2012 23:11

MrMikeHunt pisze:-czy może nie bawić się w żadne spawanie (które też będzie kosztować)
ja kiedyś dawałem do spawania złącze elastyczne i.. nigdy więcej. Kosztowało to kupę $$ i wytrzymało dosyć krótko. Ja tam się nauczyłem, że jeśli chodzi o układ wydech to wywalamy stare graty i dajemy nowe... spawanie jest na chwilę.
MrMikeHunt pisze:witam

Z cyklu "niekończąca się opowieść" - naprawy.
sam mam podobnie ... :pub: ( tyle, że bardziej zawieszenie )



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

wydech - nowy czy naprawiać

Post autor: wojtas46 » wt lis 27, 2012 06:37

MrMikeHunt, tak jak kolega wyżej radzi , jeśli cały wydech do lepienia to ja bym założył nowy , wywalenie zatkanego kata na pewno ulży silnikowi i można za niego wziążć parę zeta co obniży koszta wymiany



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości