zawieszenie przód

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zaq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob lip 30, 2011 06:39

zawieszenie przód

Post autor: zaq » ndz wrz 16, 2012 12:32

witam
posypały mi sie przednie amortyzatory i mam zamiar zabrać sie za wymianę. wiem że występowały wkłady jak i całe kolumny. prawdopodobnie mam kolumny rozbieralne bo zauważyłem na górze śrubę/nakrętkę i teraz jak to rozpoznać na 100% czy jest kolumna rozbieralna czy nie że by nie obudzić sie w czarnej dupie po kupnie.
mam też na kolumnie nr. 7064511 namalowany białą farbą, może po tym nr. da rade dojść na 100% jaka jest kolumna albo po nr.vin WVWZZZ1GZKW346575.
drugie pytanie mam dotyczące właśnie wkładów, wiadomo walczymy z ceną ale przedział 50-100 zł /szt jest OK i teraz co kupić, bo czy olejowe czy gazowe to nie ma znaczenia, ważne ze by były twarde ale nie do zawieszenia obniżanego.
trzecie pytanie mam dotyczące sprężyn, chce kupić standardowe sprężyny ale jakieś wzmocnione że by było trochę sztywniej jak w serii. znalazłem na allegro wzmacniane sprężyny Jamex czy miał ktoś z nimi do czynienia i czy może dać jakąś opinie
z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam



Awatar użytkownika
arielgda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lip 10, 2012 19:09
Lokalizacja: Gdańsk

zawieszenie przód

Post autor: arielgda » ndz wrz 23, 2012 18:08

wiem,że jamexy obniżające były OK ,ale wzmacniane to nie wiem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości