remont zawieszenia

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

batmandio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt cze 29, 2010 12:41
Lokalizacja: WRO

remont zawieszenia

Post autor: batmandio » pt mar 02, 2012 09:54

Witam

Codziennie poruszam się po Wrocławiu po bardzo dziurawych drogach, w trasy rzadko się wybieram ale zazwyczaj też są dziurawe.

Na ostatnim przeglądzie gościu mi powiedział że przedni amortyzator mam już do wymiany, natomiast z tyłu gdy siądą 3 osoby słyszę głośne stuki, od zakupu przód jest dosyć wysoko a tył siada, mam zamiar wymienić komplet zawieszenia 4 sztuki amortyzatorów i 4 sztuki sprężyn

Chcę aby było komfortowo na Wrocławskich dziurach i przede wszystkim wytrzymale. Chcę też żeby ten golf jakoś zaczął wyglądać aby przód ładnie siedział nisko a nie jakbym miał startować w powietrze. Po prostu żeby ładnie było symetrycznie i dosyć nisko ale żebym mógł się poruszać w warunkach miejskich.

Czy jest sens w ogóle brać pod uwagę gwintowane zawieszenie jeśli chcę komfort mieć na dziurach ? Teraz w golfie kiedy jadę po kostce albo przez przejazd kolejowy wszystko się telepie i trzęsie :grin:

Jakie zawieszenie polecacie jakiej firmy może być używane budżet około 1000 zł

mój golf to mk3 gtd 3d

o tutaj znalazłem coś takiego czy to w ogóle jest sens brać pod uwagę ?
http://www.venom24.pl/amortyzatory-golf ... aed73529fe" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Micjusz
I LOVE GERMAN CARS
I LOVE GERMAN CARS
Posty: 1208
Rejestracja: pn sty 24, 2011 14:38
Lokalizacja: Grudziądz/Okolice
Kontakt:

remont zawieszenia

Post autor: Micjusz » pt mar 02, 2012 10:34

Na gwincie będzie twardziej. Na kicie będzie lepiej niż na gwincie. No i zawsze kit troszkę tańszy niż gwint :D


Było:
Golf II Fire&Ice 1991, MK3 1.8AAM - 1993, MK2 1.3NZ - 1991, BMW E34 2.8 - 1992

Jest:
Bora - 1999, ETZ 150 - 1991, Komar 2352 - 1979

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości