Pojedyńcze głuche stukniecie!!

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Brejna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 21:10
Lokalizacja: Łobez zachodniopomorskie
Kontakt:

Pojedyńcze głuche stukniecie!!

Post autor: Brejna » czw paź 06, 2011 19:09

Witam!
Wiem że jest juz troche tych tematów na Forum ale w moim przypadku jest troche inaczej wiec prosze o sugestie,pomoc...!
A mianowicie....od pewnego czasu mam denerwujaca dolegliwośc w mojej Borze,przy ruszaniu ,czy to do przodu czy to do tyłu słychac pojedyńcze stukniecie w przednim zawieszeniu,dodam ze dzieje sie to jak tylko zaczne skrecac kierownica,w prawo lub lewo obojetnie w która strone! jesli ruszam na wprost jest malina a jak tylko pokrece kiera wystepuje stukniecie!
Tan sam obiaw pojawia sie takze jak sie zwijam na krzyżówce! pukniece jest odczuwalne w podładze auta!
wymieniłem tuleje wahacza przedniego bo były pozrywane,ale nie pomogło.. :banghead:
Byłem wczoraj na diagnostyce,wyszarpali mi auto i zero luzów! Może mieliscie cos podobnego i znalezliście przyczyne!
ja obstawiam trzy miejsca;
-łozyska na mcpersonie
-gumy stabilizatora
-albo cos z maglownica tego sie najbardziej boje!
-albo.......................
allbo kurcze te nowe tuleje wahacza sa trefne... :? to jest tylko jedno głuche pukniecie a tak denerwuje
jesli nie znajde przyczyny to bede zmuszony wymieniac po kolei wszystkie elementy zawieszki!
z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam :pub:


Obrazek

golfmaniac22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: śr sty 02, 2008 00:19
Lokalizacja: lodz

Re: Pojedyńcze głuche stukniecie!!

Post autor: golfmaniac22 » czw paź 06, 2011 21:28

[quote="Brejna"]Witam!
Wiem że jest juz troche tych tematów na Forum ale w moim przypadku jest troche inaczej wiec prosze o sugestie,pomoc...!
A mianowicie....od pewnego czasu mam denerwujaca dolegliwośc w mojej Borze,przy ruszaniu ,czy to do przodu czy to do tyłu słychac pojedyńcze stukniecie w przednim zawieszeniu,dodam ze dzieje sie to jak tylko zaczne skrecac kierownica,w prawo lub lewo obojetnie w która strone! jesli ruszam na wprost jest malina a jak tylko pokrece kiera wystepuje stukniecie!
Tan sam obiaw pojawia sie takze jak sie zwijam na krzyżówce! pukniece jest odczuwalne w podładze auta!
wymieniłem tuleje wahacza przedniego bo były pozrywane,ale nie pomogło.. :banghead:
Byłem wczoraj na diagnostyce,wyszarpali mi auto i zero luzów! Może mieliscie cos podobnego i znalezliście przyczyne!
ja obstawiam trzy miejsca;
-łozyska na mcpersonie
-gumy stabilizatora
-albo cos z maglownica tego sie najbardziej boje!
-albo.......................
allbo kurcze te nowe tuleje wahacza sa trefne... :? to jest tylko jedno głuche pukniecie a tak denerwuje
siem ja mam identyczne objawy a cala awieszke mam nowa , jedyne co to maglownica zostala, ja obstawiam ktorys przegub wewnetrzny



Awatar użytkownika
Brejna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 21:10
Lokalizacja: Łobez zachodniopomorskie
Kontakt:

Pojedyńcze głuche stukniecie!!

Post autor: Brejna » pn paź 10, 2011 14:46

Ja jednak obstawiam gumy i łozyska na mcpersonie....wymienie i sie okaże!


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości