przednie amory tzw 'beton'

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Aivars
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 23:02
Lokalizacja: okolice miastastumostów

przednie amory tzw 'beton'

Post autor: Aivars » wt wrz 06, 2011 16:19

Witam,

Mam dziwny problem ze swoim mk3. Posiadam sportowe zawieszenie, z przodu i z tylu tej samej firmy (nie wiem jakiej, bo na sprezynach i amorach sa nabite tylko nry a na amorach jest nabite 'high performance, made in eu'), mysle, ze jest to obnizenie 60/40. Chodzi o to, ze o ile tyl jest sztywny, ale jakos pracuje, to przod jest praktycznie calkowicie sztywny. Na kolach 195/50/15 czuc doslownie kazdy kamyczek na najrowniejszej drodze, auto zachowuje sie jak ping-pong. jak sie 'usiadzie' na blotniku i sprobuje nacisnac na niego, to nie ma zadnej reakcji, po prostu amory nie pracuja. Probowalem wszystkiego, myslalem ze zle zlozylem, ze odbonik za dlugi, to go skrocilem. Sama sprezyna jeszcze w miare sie poddaje, jak amor jest wykrecony i mocno na nia naciskam, jednak tlok baaaardzo powoli wchodzi i rownie powoli wychodzi, obie str maja tak samo. Czy ktos moze mi napisac, czy to zawieszenie tak po prostu ma? Czy moze ktos rozszyfrowac po fotach jakiej firmy to zawias i czy faktycznie jest to tzw 'beton' ? Nie mam juz sily do tego zawieszenia :banghead: z gory dzieki, pozdro!

Link do albumu z fotkami (przepraszam za slaba jakosc ):

http://imageshack.us/g/823/20110906135928.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;


ain't low enough.

Awatar użytkownika
janek1350
VW MANIAK
VW MANIAK
Posty: 459
Rejestracja: śr paź 28, 2009 19:44
Lokalizacja: Tarnowo Podgórne
Kontakt:

przednie amory tzw 'beton'

Post autor: janek1350 » śr wrz 07, 2011 13:29

Za mały profil opon na tą glebe ja też mam 60-40% i mam opony 175/70r13 i nie odczuwam z bardzo tzn na dziurach to czuć



Awatar użytkownika
Aivars
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 23:02
Lokalizacja: okolice miastastumostów

przednie amory tzw 'beton'

Post autor: Aivars » czw wrz 08, 2011 13:01

Tak, wiem o tym, ale nie po to ma sie jakas fajna felge, zeby zakladac do niej profil /70 ;) Po wymianie poduszek gornych lemfordera z lozyskami jest odczuwalnie lepiej, ale nadal trzepie mocno przodem. Ktos jest w stanie mi pomoc?


ain't low enough.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości