jakis "profil" metrowy odpadl z podwozia

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Steryd4u
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 03, 2010 19:56
Lokalizacja: Zabrze

jakis "profil" metrowy odpadl z podwozia

Post autor: Steryd4u » pt sie 26, 2011 20:39

Cześć,
dzisiaj urwałem coś z podwozia najeżdzając na krawężnik, jest to jak by profil wygięty, długość kolo metra, był zamontowany na 4 nitach i jak by na silikonie. autem jeszcze jechałem ponad 30km i nic się nie wydarzyło. Chciałbym Was prosić o sugestie co to może być i czy ten element jest potrzebny na dłuższą metę czy mogę go olać?

ps. szukalem w grafikach googlowskich podwozia ale takiego elementu nie widzialem
ps2. jeden kolega sugeruje ze to cos do podtrzymywania skrzyni biegow (dziwne bo jakos jezdzilem dalej).



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

jakis "profil" metrowy odpadl z podwozia

Post autor: Qto » pt sie 26, 2011 20:41

a to może fotkę tego czegoś wrzucisz ??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

jakis "profil" metrowy odpadl z podwozia

Post autor: Paweł Marek » pt sie 26, 2011 22:32

sa takie dwie i maja chronić tłumik i żeby jak skoroduje i odleci nie walnął o asfalt bo to sie może nieciekawie skończyć aż do przebicia podłogi włącznie. Mocowane na śruby wspawane w podłoge. Lubia odpdac po kontakcie z pniakiem czy czyms sporo ludzi jeździ bez, jak chcesz miec auto kompletne spawaj nowe sruby, silikon najwyżej dano do uszczelnienia zeby nie było korozji - kiepski pomysł sam ją przyspiesza.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Steryd4u
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 03, 2010 19:56
Lokalizacja: Zabrze

jakis "profil" metrowy odpadl z podwozia

Post autor: Steryd4u » sob sie 27, 2011 19:13

kompletnu tlumik wymieniany byl kolo 3la temu to raczej nie bede kombinowal i szukal kogos kto mi to zrobi.

a przeglad zalicze?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

jakis "profil" metrowy odpadl z podwozia

Post autor: Paweł Marek » sob sie 27, 2011 21:42

tak, to znaczy nikłe ryzyko jest żeby do czegoś takiego diagnosta się przyczepił, ale przynajmniej zaklej czymś dziury po tym jeśli w blasze zostały wyrwane żeby nie raziło w oczy i nie korodowało


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości