slychac pukniecie

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

uszek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 20, 2007 09:23
Lokalizacja: Nisko - Kraków
Kontakt:

slychac pukniecie

Post autor: uszek1 » sob sie 20, 2011 09:03

Mam problem z passatem vr6. Po zmianie biegu slychac pukniecie tylko raz(zmieniam bieg puszcze sprzeglo i jest puk), skrece kola i jade w ktoras strone i slysze puk, pozniej wracam kolami i slysze puk. Czasem na dolkach i lezacych policjantach slysze puk. Dzieje sie to nieregularnie. Zawieszenie zmienione zero luzów, wszystkie tulejki swoznie gumy zmienione, lacznie z gora amortyzatorów. Dodam ze przegob wewnetrzny ma uszkodzona oslone, wczoraj to zauwazylem i kupilem juz oslone ale zastanawiam sie czy to nie wina przegubu, choc nie ma luzu wogole gora dol. Poduszki silnika niby sa ok przednia ma 0.5 cm ugiecia gdy ruszam samochodem na biegu w przod i tyl. pod skrzynia jest nowa. Sruby tulejek dokrecalem brecha 2 metrowa bo myslalem ze to to. I nie mam pomyslow a nie chce sie bezsensownie pchac w przegub tym bardziej ze w tym miesiacu wymienilem cale zawieszenie i mnie troche to kosztowalo, w sumie wymienilem tez dlatego ze mi to pukalo i myslalem ze wachac bo tuleja byla juz wybita.
DOradzcie cos



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

slychac pukniecie

Post autor: grg474 » sob sie 20, 2011 16:10

obejrz tylne gumy wahaczy oraz dociągniecie śrub tych gum. Jak jest ok - pozostaje obejrzeć sworznie zwrotnicy


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości