jakie amortyzatory do sprężyn eibach -30 pro kit

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kojot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw maja 19, 2005 20:50
Lokalizacja: Głuchołazy&Germering
Kontakt:

jakie amortyzatory do sprężyn eibach -30 pro kit

Post autor: kojot » czw kwie 14, 2011 21:11

Witam :bigok: mam pytanie chodzi mi o firmę amortyzatorów jakie załozyć do sprężyn eibacha -30 wersia pro kit (czarne) na fabrycznych amorach w swoim diselku jezdziłem z tymi springami ponad 4 lata zmieniłem na sacha-a padły po 4 miesiącach oddałem gów ...... :grrr: do reklamacji czekałem chyba ze 3 miesiące załozyłem z powrotem na ten okres fabryczne amorki reklamację uznali oddali mi nowe załozyłem i po ponad roku znowu trafił je szlak doradzcie co kupić w przystępnej cenie bo wiem że wielu urzytkowników mk4 ma założone springi eibacha i jakie macie amorki i jak wam sie to sprawuje co by kasy nie wywalic znów na jakieś cholera wie co


http://www.auto-brandstetter.de/

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

jakie amortyzatory do sprężyn eibach -30 pro kit

Post autor: Gawior » pt kwie 15, 2011 11:56

Po pierwsze to powinny być amorki gazowe. Lepiej znoszą niższą sprężynę. Co do samych amorków, to z serii polecam KYB ( Kayaba ), ale coś porządniejszego do niższych springów to Bilstein z regulacją talerzyka.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

Awatar użytkownika
kojot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw maja 19, 2005 20:50
Lokalizacja: Głuchołazy&Germering
Kontakt:

jakie amortyzatory do sprężyn eibach -30 pro kit

Post autor: kojot » pt kwie 15, 2011 21:42

o co sądzicie o mts-ie zakładał ktoś z was to do mk4 i springi eibacha jak to wytrzymuje


http://www.auto-brandstetter.de/

electro831111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr gru 23, 2009 13:31
Lokalizacja: Gliwice

Re: jakie amortyzatory do sprężyn eibach -30 pro kit

Post autor: electro831111 » sob kwie 16, 2011 18:00

kojot pisze:o co sądzicie o mts-ie zakładał ktoś z was to do mk4 i springi eibacha jak to wytrzymuje
Ja jeżdżę na takim setupie i mogę powiedzieć, że jest komfortowo, fajnie to współpracuje. Zastanawiałem się kiedyś nad jakimś konkretnym firmowym kitem np Koni czy Eibachem, ale szkoda było mi trochę kasy. Mówie trochę pojeżdżę na mtsie (nie miałem kasy na coś lepszego) a później dokupie pro dampery, ale jednak zostanę z tym co mam bo jest dobrze, a skoro jest dobrze to po co kombinować. Jestem amatorem sportowego zawieszenia więc moja opinia jest subiektywna, nie mam porównania bo na żadnym rarytasie nie jeździłem. Na forum jest sporo opinii o mtsie, zawsze możesz poczytać. A z tym Eibachem to szału z glebą miał nie będziesz, ale różnicę na pewno zauważysz, mnie to wystarcza bo drogi w okolicy są kiepskie. Z trwałościa nie wiem jak to jest bo jeżdżę dopiero miesiąc na tym, więc dopiero co się ułożył, ale na pewno pociągnie dłużej ten amor jak seryjny z eibachem.
Ostatnio zmieniony sob kwie 16, 2011 18:03 przez electro831111, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

jakie amortyzatory do sprężyn eibach -30 pro kit

Post autor: Gawior » sob kwie 16, 2011 18:03

MTS z "braku laku" może być. Jako tako się spisują i cena też przystępna, ale są twarde. W Mk3 miałem okazje jechać i było twardo. Były tam MTS-y i jak dobrze pamiętam sprężyny WEITEC -40


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości