dziury w podłodze

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adam11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: wt mar 17, 2009 17:04
Lokalizacja: rzeszów

dziury w podłodze

Post autor: adam11 » sob kwie 02, 2011 22:54

Witam. dzisiaj chciałem zmienić opony na letnie i jak popatrzyłem pod auto to trochę mnie zatkało. w podłodze wypadło kilka dziur nie wiem ile ich jest ale z 5 pewnie. wypadły one w miejscach gumowych zaślepek i takiej tez są wielkości może trochę większe. pytanie moje czy mogę to załatać mata szklana z żywicą epoksydowa?? jak to dobrze zrobić żeby pojeździć jeszcze trochę??. i w jakiej proporcji wymieszać żywicę z utwardzaczem??


fąfik

adam11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: wt mar 17, 2009 17:04
Lokalizacja: rzeszów

dziury w podłodze

Post autor: adam11 » sob kwie 02, 2011 23:10

no w sumie mam znajomego co razem zrobilibyśmy to migomatem. Ale tak zapytałem czy może ta mata było by tez dobrze. sam juz nie wiem jeszcze z 2 lata może bym chciał pojeździć moim golferem bo mam do niego sentyment :)


fąfik

pitt47
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: wt gru 14, 2010 22:42
Lokalizacja: Gliwice

dziury w podłodze

Post autor: pitt47 » pn kwie 04, 2011 18:32

Witam. Ja to robiłem w grudniu ub. roku. Też miałem dziury w okolicach zaślepek z tyłu, tak pod nogami pasażerów. Zapłaciłem za spawanie i konserwację 190 PLN. Trzeba było rozebrać tapicerkę-dywaniki w środku i przewody paliwowe pod spodem. Teraz jest jak nówka. Pzdr.



Awatar użytkownika
golfista_1993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: wt sty 04, 2011 11:54
Lokalizacja: Myszków

dziury w podłodze

Post autor: golfista_1993 » wt kwie 05, 2011 20:29

Barankiem to sobie można brodę upiększyć a nie pod autem malować. Kup jakiś lakier np. Hammerite czy coś podobnego na rdzę. Po załataniu dziury, oczyszczeniu i odtłuszczeniu zaciapaj pędzlem i będzie super. Za jakiś czas jak kurz osiądzie to nie będzie śladu ze coś było ruszane :bigok: Jak byś potrzebował pomocy, jak rozebrać tapicerkę w środku i dobrać się do podłogi - pisz na PW :bigok: Pomogę !

Pozdrawiam ! ar_gos.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości