Pogiete progi

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
oslo1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 19:35
Lokalizacja: Wałbrzych

Pogiete progi

Post autor: oslo1 » wt lut 22, 2011 15:14

Witam ... chodzi o ranty progow poprzedni wlasciciel tak je pogiol ze sa plaskie ... czy da rady to jakos mechanicznie wyprostowac ? bez spawania bo buda jest w ocynku ... a chodzi mi oto ze mam org. oslony progow i chcial bym je zamontowac i tu jest zonk bo z przodu niema do czego :( ... proponuja mi na wkrety albo przykleic ale ja chcial bym to po ludzku wykonac bez wiochy ?




... Jezelli temat byl wybaczcie mi moje lenistwo



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Pogiete progi

Post autor: stonefree » wt lut 22, 2011 20:44

Próg składa się z kilku warstw, wiec chyba bez blacharza i wymiany progów będzie lipa.A nie masz tam juz przypadkiem dziur?



Awatar użytkownika
Krystian GTD
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:37
Lokalizacja: Gdańsk

Pogiete progi

Post autor: Krystian GTD » wt lut 22, 2011 21:32

Jeżeli próg nie jest skorodowany to jak najbardziej można go wyciągnąć. Czyści się element do gołej blachy i następnie zgrzewarką zgrzewasz specjalną koronkę. Za pomocą przyrządu wybijasz (wyciągasz) pomału element do pierwotnej postaci. Ale bez zgrzewarki do blachy, koronki i przyrządu do wyciągania wgniotek nie masz szans dobrze tego zrobić. Więc pozostaje Blacharz. Pozdro



Awatar użytkownika
oslo1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 19:35
Lokalizacja: Wałbrzych

Pogiete progi

Post autor: oslo1 » śr lut 23, 2011 21:26

stonefree ... nie nazwał bym tego dziurami zaczyna odchodzić warstwa konserwy ... nie mam żadnego foto by to przedstawić ... a boje się ze przy próbach ruszenia tego zacznie się to łamać kruszyć itp. ... i coś czuje że jest to beznadziejna sytuacja :< i zostaje tak jak piszecie wizyta u Blacharza

dzieki za pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości