Co to może być

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

karolgolfsuwalki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 21, 2010 19:45

Co to może być

Post autor: karolgolfsuwalki » pn sty 31, 2011 23:25

Witam .
mam pytanie do was wyjeżdżałem z Białego stoku i jak może wiecie remontują ulice i była stara warstwa a na nią nalana 2 nowa jadąc za tirem nie zauważyłem jej i najechałem z większa prędkością na początku nic nie obyło ale po 30 km. zaczeła opona trzeć o nadkole myślałem że się poluzowało jade dalej wszystko ok ale dziś z rana jadąc do pracy przy ruszeniu i i skręcaniu strasznie coś puka na równej nawierzchni sporadycznie co to może być ?



Awatar użytkownika
BuganMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: pn lut 25, 2008 22:25
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Co to może być

Post autor: BuganMKII » wt lut 01, 2011 19:03

karolgolfsuwalki pisze:Witam .
mam pytanie do was wyjeżdżałem z Białego stoku i jak może wiecie remontują ulice i była stara warstwa a na nią nalana 2 nowa jadąc za tirem nie zauważyłem jej i najechałem z większa prędkością na początku nic nie obyło ale po 30 km. zaczeła opona trzeć o nadkole myślałem że się poluzowało jade dalej wszystko ok ale dziś z rana jadąc do pracy przy ruszeniu i i skręcaniu strasznie coś puka na równej nawierzchni sporadycznie co to może być ?
domniewam:
-Przy uderzeniu mógł zostać naruszony a później uszkodzony przegub. Wówczas najbardziej odczuwalne stukanie będzie przy skręcaniu. Na prostej czasami bo może się "nastawiać" stad spokój.
-Sytuacja może również tyczyć się poluzowania wahacza. Stukanie będzie wówczas wyczuwalne przy ruszaniu i dohamowaniu.


Obrazek

viewtopic.php?f=87&t=375332" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości