montaż kitu -stuki na dziurach

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

montaż kitu -stuki na dziurach

Post autor: Lukassmk3 » pt gru 10, 2010 20:52

Witam, mam bardzo wazne pytanie , dzis montowałem kit sprezyny i amortyzatory , trochę się z tym pipszyłem i chyba cos spierdzieliłem .Mianowicie po złożeniu wszystkiego i przejechaniu po niezbyt prostej drodze ,uslyszalem dosc mocne STUKI! tak się wydawało jakby amortyzator miał zasłabo dokręcone poduchy i amortyzator walił i górę błotnika ,tez slychac jakby chrobotanie.

barzo wazna rzecz ...
jak składałem te nowe amortyzatory to zauważyłem że góra spręzyn przednich jest bardzo zwinięta ( względem ori spręzyn ktore ten otworna górze mają szerszy)
co skutkuje tym , iż jak zakładam tą pierwszą blaszkę niechce równo sie ułożyć na spręzynie ,i po odkręceniu sciągaczy do spręzyn ,sprężyna lekko się skantowała
natej blaszce wszystko skręciłem i włożyłem do wachacza .

moje obawy są wielkie bo naprawde niemam ochoty rozwalić auta ...

bardzo proszę o pomoc ,ponieważ niemam osoby której sie zna na tym ...


Obrazek

Awatar użytkownika
tobi19761
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 307
Rejestracja: czw paź 15, 2009 20:42
Lokalizacja: toporowice

montaż kitu -stuki na dziurach

Post autor: tobi19761 » pt gru 10, 2010 21:07

Masz poduszki ze starszego rocznika a sprężyny z nowego dlatego masz węższy zwój na sprężynie!


tobi

Awatar użytkownika
karol83
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: ndz cze 01, 2008 09:03
Lokalizacja: bydgoszcz

montaż kitu -stuki na dziurach

Post autor: karol83 » pt gru 10, 2010 21:23

tak jak pisze kolega. Masz wkłady czy całe mac person?



Awatar użytkownika
Lukassmk3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn paź 18, 2010 22:06

montaż kitu -stuki na dziurach

Post autor: Lukassmk3 » pt gru 10, 2010 22:17

Karol sorry ale niewiem co ci mam odpowiedziec bo jestem jeszcze nowicjuszem wtej dziedzinie ale jesli oto chodzi to mam zawieszenie takie : http://img.gratka.pl/upload/auto/9749/o ... 7046_A.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; jesli to cos pomorze, ale bardzo dziękuje za info natemat rocznika ja mam z 94 r. golfa 3, czy ktos moze mi polecic gdzie mozna szukac i jak mniej wiecej ma wyglądac ta blaszka albo prosić jakieś fotki jak to ma byc zamontowane i jakoś dokręcic tą dziwną srube okrągłą z dwoma nacięciami teraz jak juz pojezdizlem trochę wiecej nie trzaska to zakazdym razem ale natakich konkretnych dziurach to pojawia sie to pomiedzy tą blachą ktora jest w komorze silnika a karoserią jest dosc duza przerwa moze z 5 7 mm cos takiego da się czubek palca włożyć


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości