przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adiwol2003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 01, 2008 20:51
Lokalizacja: mrocza
Kontakt:

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: adiwol2003 » sob sty 29, 2011 08:55

strzał jest jeden a teraz nawet jak skręcę koła i cofnę to jest to samo, w tym nadchodzącym tygodniu mam urlop więc biorę się za robotę i zobaczymy efekty tej pracy , na pewno wam o tym napiszę, to porównanie z tym młotem trafione....u mnie też tak słychać...



adiwol2003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 01, 2008 20:51
Lokalizacja: mrocza
Kontakt:

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: adiwol2003 » śr lut 02, 2011 12:01

Witam ponownie, byłem wczoraj na przeglądzie i nie chce mi się wierzyć ale strzał odbywa się w miejscu gdzie przegub wchodzi do łożyska w piaście, dziś jadę do mechanika i zobaczymy o co chodzi, wygląda jakby się albo przegub przemieszczał, albo przegub z łożyskiem w piaście ale aż nie chce mi się wierzyć ......przegub dokręcony na maksa......łożyska wymienione w październiku, zrobiłem może z 3000 km (łożysko FAG)ponoć dobre.......sam jestem ciekaw.....



Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: ciachotdi » pt lut 04, 2011 13:44

adiwol2003 pisze:strzał odbywa się w miejscu gdzie przegub wchodzi do łożyska w piaście,
i przenosi to na całą bude i nie wiadomo skąd. Wymienił byś połowe zawieszenia a tu taki cyrk. Jak kolego zrobisz to napisz koniecznie czy pomogło, przyda się innym :chytry:

pisałeś że wymieniałeś ostatnio nie chcem być złośliwy ale nasmarowałeś te łożyska :grin:



adiwol2003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 01, 2008 20:51
Lokalizacja: mrocza
Kontakt:

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: adiwol2003 » pt lut 04, 2011 16:30

nie nie smarowałem, jutro jadę na 9:00 do mechanika, sprawdzali i są w szoku , byłem na wstępnych oględzinach, a jutro rozbieramy i przeglądamy, ja stawiam na łożyska, ale nie wiem w jaki sposób są zużyte, że nie buczą a strzelają......napisze jutro pod wieczorek co z tego wyszło.....



Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: ciachotdi » pt lut 04, 2011 17:24

podrzuć im pomysł ze moze takie dzwieki wydawac - przy przegubie wewnetrzym jest lożysko z takimi duzymi kulkami zapomniałem jak sie to fachowo nazywa, podobno to tez moze powodowac taki strzał i roznosi się po piascie.

Przypomnialem sobie łozysko (homo idalne ) czy cusik takiego :hehe:



adiwol2003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 01, 2008 20:51
Lokalizacja: mrocza
Kontakt:

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: adiwol2003 » ndz lut 06, 2011 21:18

sorki ale w sobotę nie wypaliło grzebanie więc nic nie piszę, dopiero za tydzień dam znać......



adiwol2003
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 01, 2008 20:51
Lokalizacja: mrocza
Kontakt:

przy skręcie w prawo jednorazowe puknięcie

Post autor: adiwol2003 » sob lut 12, 2011 11:37

witam ponownie, wróciłem właśnie od mechanika, nie rozbujaliśmy się z nowymi częściami bo trochę w tym miesiącu krucho z kasą, ale przejrzeli wszystko, i wygląda ok, łożyska trzeba by wymienić ale to trochę później, kazali na razie jeździć, jeżeli się nasili to podjechać, takie próby dedukcji to mogą pukać tłoki w amorach, albo wadliwe łożyska, jak wezmę się za wymianę to na pewno Wam o tym napiszę a na razie puk, puk, puk.....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości