caddy mk1 amortyzatory

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

minio rumia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 14, 2009 10:42
Lokalizacja: rumia/reda

caddy mk1 amortyzatory

Post autor: minio rumia » pn lip 04, 2016 22:10

witam
mam problem z dobraniem tylnich amorków do mojego vw caddy mk1, przełozylem resor pod belke i teraz nie wie jaki zalozyc amortyzator, moze ktos bi mi podpowiedzial z jakiego auta pasuja ?
pozdro
minio



maxsymus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw kwie 14, 2016 19:46

caddy mk1 amortyzatory

Post autor: maxsymus » pn lip 04, 2016 22:41

Piszesz dość zawile ale jeśli wymiar się nieznacznie zmienił to oryginalny będzie najlepszym wyjściem ( po co otwierać drzwi już otwarte ? )



minio rumia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 14, 2009 10:42
Lokalizacja: rumia/reda

caddy mk1 amortyzatory

Post autor: minio rumia » pn lip 04, 2016 23:17

po przelozeniu belki pod resor roznica w dlugosci resora orginalnego a tego ktory powinien byc teraz wynosi ok 12 cm wiec chyba bedzie ciezko zalozyc orginalny



maxsymus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw kwie 14, 2016 19:46

caddy mk1 amortyzatory

Post autor: maxsymus » śr lip 06, 2016 00:43

Zawsze można przerobić mocowanie ale jeśli nie chcesz się w to bawić to zmierz dokładnie o jaka długość ci chodzi . Ze starym udaj się do sklepu tam bez problemu ci dobiorą może z VW Taro lub LT a może ze Sprintera a może z całkiem innego ważne aby ładowność od takiego auta była mniej więcej porównywalna nie chodzi o 100 - 200 kg ...



Awatar użytkownika
darwaz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 982
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Re: caddy mk1 amortyzatory

Post autor: darwaz » śr lip 06, 2016 00:55

minio rumia pisze:witam
mam problem z dobraniem tylnich amorków do mojego vw caddy mk1, przełozylem resor pod belke i teraz nie wie jaki zalozyc amortyzator, moze ktos bi mi podpowiedzial z jakiego auta pasuja ?
pozdro
minio
Nie chce wyjść na hejtera caddy ale one z tego co pamiętam z jazdy to na pusto mają zero tłumienia tyłu :) Podskakują jak piłeczka więc pewnie nie zauważysz różnicy bez amortyzatora :) A jak chcesz mieć wedle sztuki to utnij mocowania z belki i przespawaj je wyżej. tylko nie o 12cm bo amortyzator jest pod sporym kątem a nie pionowo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości